reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Dubeltówka zgrabniutki !!!
tO I JA Wstawiam swój bo wydaje mi się że ciut poszedł do przodu, zwykle mam go poniżej kości biodrowych, teraz już aż tak nie sterczą:)
Sorry za negliż ale w ubraniu to nic nie widać:zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • IMG_1330.jpg
    IMG_1330.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Antar, chudzinko :happy2: Ale widać, że wystaje brzuszek - pewnie normalnie jesteś prawię "wklęsła" - kiedyś tak miałam ;-)
A teraz wyglądam tak - zdjęcia sprzed chwili:
brzuszek1.jpgbrzuszek2.jpg
Ale kiedy patrzę z góry, mam wrażenie, że jest większy ;-)
brzuszek3.JPG
 
Antar jaka Ty szczuplutka jesteś:-) z suwaczka widzę, że będziemy rozkładać się mniej więcej w tym samym czasie;-)Zobaczymy która będzie większa gabarytowo, chociaż patrząc na Twoje ciało to brzuszek będziesz mieć malutki:-)

ja-zolza
śliczny masz ten brzusio też bym chciała mieć już taki:-) miałabym co głaskać:-D
 
ja mam w niedziele impreze i tam bede foty robic, wiec pokaze Wam sie po weekendzie, ale u mnie brzuch jak w 6 miesiacu conajmniej... :sorry2:

antar jaka chudzinka z Ciebie !!! szok...
reszta mamusiek swietne, sliczne brzuszki :)
 
zdjecie z ccórkę urodziłam mając 19 lat, w ciąże zaszłam mając 18. Mam teraz 35 i jestem dobrze "zakonserwowana". Ten wygląd to chyba rodzinne jest bo mama też wyglada dużo młodziej i babcia też wyglądała młodziej. Ale to chyba dobrze...jak idę gdzieś z córką to myślą, że to moja siostra!!! Fajne uczucie!!!
Zdjęcie z moją córką z kwietnia tego roku zrobione zaraz po jej bierzmowaniu :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, wszystkie brzuszki śliczne! Chyba i ja zaraz zrobię fotkę:)
Doris, jak ja idę z mamą to też myślą, że siostry. Mam nadzieję, że bedą też tak myśleli kiedy ja będę szła z moją córką za jakieś kilkanaście lat:))
 
reklama

Podobne tematy

Do góry