reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Ironia, ja nie mam wagi w domu. To urządzenie to jedno z moich najwięjkszych wrogów, heeh:) Ale z ważenia na wizytach wychodzi, że przytyłam jakieś 1,5 kg. Ogólnie po ubaniach widzę, że nogi i ręce chudną (pewnie przez te wymioty) a brzuch rośnie bardzo...
 
jol, traschka - ja sie boje bo nie moge przytyc wiecej niz 10 kg :( wiec musze sie pilnowac :) ale za to widze ze jem połowe tego co kiedys....no chyba ze cos mi baardzo spasuje np teraz jem 7 kanapeczke weki z serkiem fromage warzywnym :)
 
Ironia, doskonale cię rozumiem. Ja mam problemy z kregosłupem i miesiąc temu chodziłam na rehabilitacje, bo w ciąży oczywiście żadne leki nie wchodziły w grę. I rehabilitant powiedział, że jak przytyję więcej niż 10 kg to mogę nie wstać... więc jedziemy na tym samym wózku. Na razie jest nieźle, apetytu specjalnego nie mam. Oby tak dalej.
 
ja przytylam 1 kg no moze dwa ;-)
ale brzuch rosnie mi na maxa szybko... w 1 ciazy porownujac polowe go mialam :sorry: Wieczorem wstawie jakas fote.
Tez jadam polowe tego co zawsze, ale za to co 3-4 godziny musze cos przegrysc bo rece zaraz mi sie trzesa i mam uczucie mdlosci... poprostu musze.
 
reklama
larvunia, dawaj no tu ten swój brzuchol:) Mówisz, że tak na maxa szybko rośnie, to może nie będę sama jedna z największym? ;)
 

Podobne tematy

Do góry