reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

a mi wczoraj tatus przywiozł całą siatę bluzeczek i sweterków :) super w rozmiarach dla grubasków \(zawsze to taniej niz ciazowe) i w rozmiar 20 się mieszcze i wreszcie piersi mi się nie ściskają... a 20 to tak jakby 56? :D haha ale i tak po domku w nich chodze to mi nie zależy :) ale bardzo ładne z h&M i georga :) i wszystko to po złotówce :p
 
reklama
Ja się boję, że jak kupię na allegro to nie będą pasowały... Jak widziałyście jakieś fajne aukcje na allegro, to się podzielcie:))

Oto moje zakupy:
* CIĄŻOWE JEANSY Z ELASTANEM roz.L (1279628375) - Aukcje internetowe Allegro - to jeansowe spodnie [podane wymiary: długość od kroku i obwód bioder - dla mnie wystarczyły, żeby sobie dobrze dobrać]
* SPODNIE CIAZOWE JEANS CIAZA SUPER (36-50)roz.40 (1265760673) - Aukcje internetowe Allegro - te spodnie są dosyć cienkie, ale bardzo wygodne - musiałam tylko skrócić nogawki, ale liczyłam się z tym, bo wymiary są również podane.
* SPODNICA CIAZOWA JEANS KONTRAFAŁDA (36-46)roz.40 (1272897310) - Aukcje internetowe Allegro - tę spódnicę już nosiłam - jestem z niej bardzo zadowolona
* JESIEŃ 2010 CIĄŻOWE SUKIENKI Z DEKOLTEM (2402) (1269443628) - Aukcje internetowe Allegro - to niby ciążowe sukienki, ale spokojnie można je nosic bez brzuszka - a jak ładnie sie prezentuje biust w tych dekoltach! ;-)

Ogólnie niedrogo i i jestem bardzo zadowolona :-)
 
Zołza świetne te rzeczy! Bardzo ładnie wyglądają, może też się skuszę... :)

Cieszę się, że mogłam pomóc :-)
Zaznaczam tylko, że spódniczka i drugie spodnie są cieńsze, niż jeans, jednak jestem z nich bardzo zadowolona. Natomiast pierwsze spodnie maja ten jeans dosyć sztywny - jednak fajne są i powinny dobrze się nosić. No a sukienką oboje z Tatusiem Fasolka jesteśmy zachwyceni :-)
 
ja-zolza na sukienke to chyba i ja się skuszę :) Wygląda bardzo kobieco i seksownie.
ja narazie z ciążowymi ciuchami nie szleje. Póki co mieszczę się w normalne. Z Przemkiem tak było do 19tego tyg. ciąży. dopiero wtedy kupiłam pierwsze ciążówki. Teraz widzę, że chyba szybciej nastąpi zmiana garderoby :)
Dziewczyny pamiętajcie, że z największymi brzuchami będziemy chodzić jak już będzie ciepło- wtedy jakaś spódniczka na gumce pod brzuch, bluzeczka i gitara.
 
Ramari, cieszę się :-)
I pamiętam o tym, że największa [;-)] będę w maju, mam fajną nie-ciążową spódnicę na gumce, mam nadzieje, że będę w stanie ja założyć :-)
 
a ja totalnie nie czuję brzucha... nie chodzę już w dżinsach, ale sztruksy, jakieś lekko szersze spodnie - są super. Aż jestem zadziwiona. Mam nadzieję, że z ciążą jest wszystko ok (jak zwykle mam już pietra.. )... staram się nie martwić i dalej w miarę zdrowo odżywiać. Tylko jak posiedzę z czymś na brzuchu dłużej, to zaraz wymiękam a w domu najchętniej przebieram się w luźne dresy!!
 
Nutria, nie panikuj! Każda rośnie w swoim tempie. Ja byłam chudzielcem, więc szybciej widać różnicę, zwłaszcza, że nie haftowałam, tylko musiałam żreć, żeby nie mieć nudności :-p Też w domu łażę w dresach, choć nigdy nie lubiłam tego typu ubrań.
 
Ja tam chudzielcem nie jestem- taka w sam raz, rozmiar 38 i u mnie baardzo już widać. Na uczelni raczej się nie chwaliłam, bo ostatnio poroniłam, ale i tak wszystko wyszło na jaw taki mam brzuszek. Ale on nigdy nie był płaski:))
 
reklama
Ja też bardzo chętnie podzielę się swoimi rozmiarami choć na razie nie ma za bardzo czym:-)
W obwodzie + 1 cm
Na wadze + 0.9kg

sxkwph.jpg


Ktoś mi podpowie jak mam wstawić suwaczki, bo mi nie wychodzi:no:
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry