reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Ja się w domu nie ważę - u lekarza po 2 tyg. + 0,9 kg ale po jedzeniu i kubku herbaty :) Nie widać nic a nic - poza układem sylwetki oczywiście - w ubrania wchodzę wszystkie bezproblemowo, ale spódnice i spodnie "z golfem" już przygotowane :)
 
forever_young a w którym tc jestes? Bo ja nie wchodzę w ŻADNE spodnie sprzed ciąży:( Muszę chyba ciążowych więcej zakupić, bo na leginsy za zimno...
 
Ja też już się nie dopinam... Mam jedne sprzed ciąży, które są elastyczne i były za luźne, a drugie takie, że mogę w nich chodzic, ale do siadania rozpinam guzik ;-) Chyba zacznę nosić ciążówki.
 
Heh, ja juz od miesiąca nie dopinam się w żadnych spodniach :) Brzuch wygląda zdecydowanie ciążowo i już nic przed nikim nie ukryje... w każdym razie nie da się tego pomylić z tłuszczykiem, zbyt okrągło i szczupło dookoła :) Od miesiąca chodzę w jednych spodniach ciążowych, są super! Tylko chyba trzeba się zaopatrzyć w wiekszą ilość. Właśnie licytuję coś na allegro :)
 
Ja się boję, że jak kupię na allegro to nie będą pasowały... Jak widziałyście jakieś fajne aukcje na allegro, to się podzielcie:))
 
no ja mam troche tłusczyku ale widze ze brzuszek mi sie podniosl i chodze w ciazowych od 4 tygodnia bo jak miałam mdłości to wszystko mnie bolało :)
ale muszę sobie coś dokupić bo mam jedne fioletowe które były na mnie za duże i jedne z golfem czarne :)

a dziś przyjedzie transporter bluzeczek i sweterków od mamy ;) ja nie lubie chodzic na zakupy, a mama codziennie coś kupuje więc przygotowała mi już pudło bluzeczek - bo w nic się już nie mieszczę mam już 125 w piersiach !!!!!
 
Aestima ja też się bałam, że nie będą pasowały, ale akurat te rzeczy, które licytuję są głównie z h&m a tam jestem pewna swoich rozmiarówek. Tu jest link SUPER ZESTAW ubrania ciążowe r.40/42+płaszczyk (1315867698) - Aukcje internetowe Allegro
Fajne jest jeszcze SUPER UBRANIA CIĄŻOWE 15 sztuk !!! + pasy (1311262512) - Aukcje internetowe Allegro
Naprawdę się opłaca, nawet jesli jedna rzecz okaże się niedobra. Mam nadzieję, że się uda, bo za pierwsze spodnie ciążowe zapłaciłam 150 zł.. i nie chcę już tego powtórzyć:) Tu za tyle mogę mieć cały zestaw.
 
reklama
Ale sie usmialam z tych golfow. Myśle sobie-spodnie z golfem? A co ma golf z ciąża wspólnego?? Po jakimś czasie zalapalam. No niestety brak doświadczenia u mnie czuć na kilometr. Co do rzeczy ciazowych, to ja mogę sobie jeszcze odpuścić pewnie ze dwa, trzy tygodnie, bo brzucha nie jeszcze nie mam a waga 2 kg na minusie ;))
 

Podobne tematy

Do góry