reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

U mnie też coraz mocniej widać choć myślę że to wzdęcie ale zaczyna rosnąć na pewno :-D
tak to już jest jedne do 7 mca nic nie mają inne w 8tc już wydyma.
 
reklama
u mnie 0,5 kg na plusie, pierwszego rozstępa na brzuszku to już dawno dostałam jakieś 4 tygodnie temu :)
brzuszek wydął się do przodu :-) piersi miałam powiększone już od początku i w 3 tygodniu pojawiła się duża siata niebieskich drożek :) teraz cała jestem w zyłkach :)
do tego strasznie puchną mi stopy wieczorem :(
 
Ja pierwsze rozstępy tez już mam na biodrach, brzuszek nie rośnie, w sumie to się zatrzymałam na etapie szerszych bioder i powiększonego biustu. Żyłki też widoczne na piersiach i na brzuchu. No i znowu schudłam prawie kilogram ;)
 
Ja jeszcze nie tak dawno pisałam że na okrągłosci trzeba poczekac jeszcze troche .Ale w ten weekend dostałam szoku.To że juz dawno nie chodze w swoich starych dzinsach to ok ale jak leżalam na wznak to zauważyłam wypukłosc na brzuchu.I to mnie przeraziło,bo do tej pory nawet jak sie dobrze najadłam to leżąc na wznak brzuch stawał sie płaski.
To zdjecie to z wczoraj ,nie wiem co o tym sądzic:szok: IMG_3197.jpg
 
Jak dawno nikt nic tu nie pisał... Jak tam Wasze brzuszki? Bez zmian?
Mój masakra- w żaden sposób nie da się już ukryć ciąży- jest duży i zmienił kształt- mieszczę się już tylko w ciążowe spodnie na gumce! dzisiaj ledwo dopięłam jedną kurtkę... Masakra- od początku szybko rośnie i nie wiem co będzie w 9 m-cu:))

Ja dziś szłam w rozpiętej kurtce, bo bardzo ciepło jest i miałam bluzeczkę odcinaną pod biustem - ślicznie brzusio się uwydatniał pod nią, ludzie ukradkiem spoglądali w tym kierunku ;)
 
tusen śliczna kuleczka :) ja zrobie moze też niedługo fotke - ale jak już będę miec pewnosc ze to nie gaziki albo tłuszczyk hihi :D
 
ja się jeszcze dopinam w swoje jeansy, ale jak siądę to muszę rozpiąć:p nie spieszy mi się do typowo ciążowych ciuszków, bo dobrze pamiętam jak w pierwszej ciąży chciałam wreszcie założyć coś normalnego, a się nie da:) więc póki co, ciążowych nie noszę, choć już sobie je przygotowuję, bo brzuszek potrafi wysforować z dnia na dzień...
 
reklama
:-)Tusenfryd bardzo ładny brzuszek,zgrabna mama zgrabny brzuszek!!!!:-)
agabre te wymioty odpuszczą i będzie dobrze, tak mocno trzymam kciuki aby nadszedł już ten czas:tak:
 

Podobne tematy

Do góry