reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

reklama
A to moja Pola, 56cm i 4.290kg.
 

Załączniki

  • 026.jpg
    026.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 38
Kasiuka - jak zwykle piękne zdjęcia- nie moge sie napatrzeć na WAS - cudo!
Angel - Dorianek to prawdziwy przystojniacha- super minki robi! a i widać, ze najlepiej mu u rodziców na rączkach. Słodziak!
 
polak wow jaka duza i sliczna ;-)
bozienko no no ale kornelka pyzunia sie zroobila ;-)
ogolnie wszystkie dzieciaczki cudne nie dam rady kadego wymienic ;-) ale slodkosci ;-)
 
Angel sliczne zdiecia a jaka ty sliczna macierzynstwo ci sluzy ;) atan Amelka soper wyglada jak aniolek i jaka duza juz :) a wogule to wsyztskie dzieciaczki sa slodziutkie kochaniutki
 
Atan, miska- jakie elieganty ;-):-D slodkosci, wystrojone, ze ho ho , normalnie; ksiezniczka i krolewicz :tak:

Angel- przepiekny, przeslodki Dorianek :-) nie dziwota, ze sie piguly w szpitalu zachwycaly, ze taki udany :tak:

Kasiulka- sliczna pamiatka :tak: mam podobne foto z moja mala Jula, a teraz, az wstyd sie przyznac; czasu nie ma z mezem zdjec zrobic :-(

Bozienka- wow, ale wielka Calineczka, szok czym ja tak uchodowalas? cycusiem?
 
reklama
Do góry