reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

Kazda mama lubi słyszeć o swoim maleństwie to czas nie ogólnie a szczególnie :)

Atan ale ma szczery ten usmiech!
Nefi Natalka jaka filigranowa cudna dziewczynka :-)
Bozienka - Kornelka ma tak wyjatkowe to pysio i te jej minki:)
agusia- Alex jest przecudowny, a wersja krzykacza wyglada u mnie tak samo na poczatku-potem jest ryk i purpra hehe ;))
tunia- Nie no..Kubus jest poprostu do schrupania cudowny!
Ewstra- O mój ty świecie jakie ona ma piękne niebieskie oczy!! Juz w tym wieku tak sie okreslily szok!!
Kamila- czysta rozkosz z tej Nellki :)
Vill- alez on jest piękny!!
Anula- jaka ma twoj Marcelek charakterystyczna twarzyczke :-) Czesto niemowlaczki takie podobne sa do siebie a on taki juz inny :-)
 
reklama
musze powiedziec ze jedynie w czym na bierzaco jestem to w naszych fotkach nie nasych a naszych pociech i tych duych i tych małych ;]

blog utworzylismy po narodzinach Natanielka- jak sie kazdy nas pytal co u malego jak byl w szpitalu jak chcieli foty zeby im wysylac ..... to zalozylismy bloga ktory stal sie z biegiem casu fotoblogiem i w sumie te wpisy od lipca 2009 do ktoregos tam miesiaca skasowalismy i zostaly same zdjecia lub filmiki;] tak wiec oto historia naszego bloga ;] od pary tygodni gosci tam tez Igulec;]
 
Perelandra- ale misiowo kolorowo :-) Słodziaczek śpiący jejku..
Bozienka- moj transfer nie udzwignie filmiku :( ale Kornelka napewno cudnie gaworzy!!
Agusia- WOW to malo powiedziane! Ale go stroisz pięknie!! Kurcze tez mialam zamiar ale dni takie czasem meczace, ze lezymy tylko w pajacach cale dnie :zawstydzona/y: Strój elegancika obłędny a oczy chyba niebieskie będą co??
Nusia- ależ ten nasz Franuś rośnie!
Kasiurek świetna sprawa i pamiątka taki blog!
 
reklama
Do góry