reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Elastico mamy podobnego rozmiaru brzuszki :-)
Ja też jakoś nie specjalnie podjadam jakieś specjały. Jedyne co to zaczął mi ser smakować, którego nie lubiłam. Też mówiłam już, że ciąża jest przereklamowana przez seriale, filmy głównie amerykańskie.
 
reklama
Ahh zgadza się jest przereklamowana, ale widzisz ja o czymś takim marzylam...
Jedyne co zmienilo się w czasie ciąży to potrzeba sprzatania, wpadam w furię jak widzę włosa na podłodze od psa (a mam ich dwa :nerd:), także po trzy razy dziennie jade z mopem i odkurzaczem na 220m 2 :-D ale przynajmniej jakos mi dzień mija...

Hm szczerze Wam powiem, że ja ubrań nie zmieniłam, chodzę w tym co dotyczchas i nic nie dokupuje bo jak to mówi mój chłop "aaa to sie nie oplaca na te 3 mce bo potem i tak schudniesz" oczywiscie atakuje go "a co gruba jestem?" :cool:



Napisałam dalsza częśc wiadomości ale mi się skasowała :-(
 
Ostatnia edycja:
Ja wpadam w szał jak muszę obierać ziemniaki, albo w ogóle gotować. W ciąży mam ochotę na coś, zrobię to i nie jem bo mi nie smakuję :dry: przestałam lubić gotowanie, ehh.

 
DSC_5685.jpgDSC_5660.jpgDSC_5704.jpg mój 30 tydzień z kawałkiem:-)
 
elastico to wszystko zależy od hormonów kobiety.. u mnie zdarza się że mam na coś bardzo ochotę.. :) w nocy czasami jak się budzę to bym też coś przekąsiła ale zdrowy rozsądek mi mówi żeby lepiej poczekać z jedzonkiem do rana :) a brzusiunio masz słodkie! takie malusie :-D
ostatnio leżały paluszki na stole, to w nocy się przebudziłam zjadłam wszystkie i poszłam spać a mój P. mówił że słyszał tylko szelest opakowania;D

Mami elegancki brzuch! :D A co do Ciebie, to jak spojrzałam na ostatnie zdjęcie to o Kasi Kowalskiej pomyślałam xD
 
reklama
Do góry