reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Alka co z cesarka dowiem sie za dwa dni bo w czwartek mam wizyte u gina wiec sie zobaczy co i jak.
niczego nie przegapilas :-)
a swoja droga to sobie umyslilam ze musze urodzic 18 grudnia(wiem troche nieodpowiedzialnie:-()
ale sobie pomyslalam ze z 5 dni beda trzymac i akurat wypuszcza na swieta i beda pierwsze swieta z niunia ehhhh ale sobie wymarzylam ze bedzie cudownie:-)
 
reklama
Ch_aga, szacuneczek. Brzunio niczego sobie, piękny!
Mami, Emilka najwyraźniej nic sobie nie robi z Twoich stresów, szpitali i rośnie jak na drożdżach. Extra!

A to ja parę dni temu :)

35t2d.jpg
 
To i ja się Wam w końcu pochwalę moim bębenkiem :). Waga jak narazie +5, ale startowa z 8 na początku! ;). Dodam, że jeszcze ostatnio był wyżej, bo umiałam polarek dopiąć...

Mąż robił zdjęcia moim telefonem, bo aparat się właśnie nam zepsuł....:wściekła/y: i nie najlepsza jakość.

aaaa.jpgobciete.jpg

I wogóle wszystkie wyglądacie jak modelki, a ja jak jakiś wieloryb ;P.
 
Pola- ale ladnie i zgrabnie wygladasz! :-) Opisywalas ostatnio cos o jakims wielorybie w wannie... Dzis juz wiem, ze nie pisalas o sobie :-)
Chapicha- jaki duzy brzuszek! Teraz to juz nie wiem, ktora z Was ma najwiekszy :-)
 
reklama
Do góry