reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Melisa aż wierzyć się nie chce, że 16 kg przytyłaś od początku ciąży. Mąż pewnie mógłby Ciebie jeszcze do góry podrzucić:-) bez problemu.Mój to już nie próbuje a jak mu na kolana siądę, to kwiczy, hehe
Mój A. kwiczał jak jeszcze w ciąży nie byłam, to sobie wyobraź jak teraz musi lamentować jak chcę mu na kolana usiąść:-D
 
Melisa Tobie tylko brzuszek rosnie...
ja na twoich zdjęciach tez nie widzę byś rosłą gdzie indziej niż w brzuszku.
pięknie wyglądasz!

I nie idzie tylko w brzuszek... już 16 kg do przodu :-)
:szok::szok::szok: no co ty mówisz. naprawdę? nie chce sie wierzyć. tak zgrabnie wyglądasz, taka szczuplutka jesteś. ślicznie!!!!

ch_aga
a twój brzuszek taki fajniutki wypukły :)
lajtway bardzo zgrabnie wyglądasz w ciąży. brzuszek bardzo zgrabniutki.
 
Mój dzieć leży ciągle w poprzek brzucha u góry, możliwe że stąd taki wypchany brzuch mam górą. Ale z Matim też tak było. A poza tym zawsze miałam tendencje do tycia w brzuchu. Nawet będąc kiedyś szczupłą brzuszek zawsze mi wystawał.
Pozdrawiam
 
Melisa - Ty mnie zawsze zachwycasz :-)
Cha-ga - wow ale brzuszek, maluszek ma willę z basenem :-)
Marcia - ja tam nie widzę Twoich 80 kg, sam brzuszek widzę.
Anastazzja - ładna z Ciebie kobitka a włosy śliczne.
 
no wow dziewczyny sliczne te wasze brzuchy:-)Melisa az mi szczena opadla ze przytylas 16 kg bo nie iwdac zupelni enic oprocz brzuszka oczywiscie:-)A tak poza tym to wszystkie zgabniachy jestesmy nie ma co ukrywac:-)pokzuje brzuszki:-) plpl_334x335.jpgDSC_5981_2448x3696.jpgDSC_5996_2448x3696.jpg
w linku zestawienie:-)
ImageShack� - Online Photo and Video Hosting
 
Ostatnia edycja:
reklama
Łoooo Mami jaki fajny .... Taki - idealny :) a swoją drogą co z Twoją cesarką?? Bo coś wspominałaś, że będziesz się umawiać i nie wiem czy czegoś nie przegapiłam ....
 
Do góry