reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Jak miło patrzeć na Wasze zgrabne brzuszki. Zaraz znajdę kabelek do aparatu i pokażę mojego olbrzyma :cool:
Pozdrawiam

Edit: Mam - pełne 34 tygodnie, strój domowy bo i tak muszę leżeć :sorry:
IMGP8397.jpg
 
Ostatnia edycja:
Marcia- Ty to mnie zawsze zachwycasz, pięknie Ci w tej ciąży!
Melisa-:-) ślicznoto Ty nasza Masz już metr w obwodzie? Bo mamy chyba podobne brzusie.
Aga- wow! Musi być Ci chyba cieżko taki duży domek nosić. Ale jest wspaniały! Mój przy Twoim wygląda jak podróbka ciąży hihi
 
Marcia po Tobie Też nie widać, żebyś gdzieś dodatkowe kilogramy chowała:cool2:Super ładnie wyglądasz.
Melisa taka drobniuka jesteś ale od ostatniej fotki chyba domek się ładnie powiększył.
Ch_aga ale masz naprawdę duży brzusio. Czaderski. Tak do przodu Ci poszedł. Fajny wygrywasz z Dziewczynami nie ma to tamto:tak:
 
Cha-ga- wow! Ale brzuszek duzy! Chyba najwiekszy z nas wszystkich :-)
Marcia- a robie to tak, ze wcinam wlasnie oponki z lukrem :-) I nie idzie tylko w brzuszek... juz 16 kg do przodu :-) A Ty nie gadaj, bo jestes bardzo zgrabna :-)
Laytway- do 100 jeszcze troche brakuje - mam 92 w pasie :-)
 
Melisa aż wierzyć się nie chce, że 16 kg przytyłaś od początku ciąży. Mąż pewnie mógłby Ciebie jeszcze do góry podrzucić:-) bez problemu.Mój to już nie próbuje a jak mu na kolana siądę, to kwiczy, hehe
 
reklama
Do góry