reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Anastazja oczywiście ślicznie rośniesz;D

Ja mam takie wrażenie, że Wy to takie szczupłe i zgrabne kobietki a ja nie należę do osób szczupłych, raczej lekko pulchnych ;D
Witaj w klubie, ja też jak oglądam dziewczyny i Ich brzuszki, to mam wrażenie, że chudziutkie są. A ja też pulchna:-D.I nóżkę mam i brzuszek i pupę:)
 
reklama
hehe dziewczyny ja też tak mam... jak oglądam wasze zdjęcia i patrze na bioderka, uda to sobie myślę.. wow! ale im fajnie takie chudziutkie.. a ja to masakra jestem w biodrach.. uda też masakra.. dobrze ze ciężko je dobrze obejrzeć :D nie widać tłuszczu i cellulitu :-p
 
heh..no to Was zaskoczyłam:D:D


a co do nóg to ja najchudszych nie mam:) ale nie są złe;) u mnie zawsze ramiona i brzuszek były słabą stroną:D ale po porodzie jak się za siebie wezmę nie będę mieć żadnych słabych stron:p:p
 
Ale mi się zastój zrobił..a Wy takie piekne brzuszki pokazujecie
No to po kolei...
Aga fantastyczny duży brzusio, maleństwo napewno ma miejsce na fikołki
Alka rośnie brzuszek ślicznie;0
Fazerkam i Vileyka macie poprostu cudowne brzusie, takie okrąglutkie, idealne
Melisa zgadzam się, że ciąża tylko dodaje ci uroku, wyglądasz promiennie;0
 
Anastazjaa śliczny brzuszek :tak:
Ja pokażę mojego olbrzyma 27t5d
IMGP8396.jpg
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry