reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

dsc00397yu.jpg


dsc00401wu.jpg


a to Hanka w 26 tygodniu:) jak widać zmiana wyraźna:p wydaje mi się, że to dlatego, że zmieniła pozycję na ewakuacyjną:D bo brzuchol urósł w "chwilkę":)
 
reklama
Anastazzja-brzuszek pierwsza klasa, prześliczny:).Jak porównuję ze swoim, to u mnie jakoś nie widać brzusia. Pewnie dlatego, że mi się jakoś po całości maleństwo ułożyło.Dziś będę mieć zdjęcia z wczorajszej imprezki urodzinowej 4-latka, to pokaże Wam moje maleństwo.
 
Niki:) a może dzidzia leży poprzecznie? u mnie tak było i wcześniej brzuch miałam taki "rozlazły" na boki:):) dopiero jak Hanka zeszła głową w dół to wtedy się uwypuklił dość mocno:):)
 
Niki:) a może dzidzia leży poprzecznie? u mnie tak było i wcześniej brzuch miałam taki "rozlazły" na boki:):) dopiero jak Hanka zeszła głową w dół to wtedy się uwypuklił dość mocno:):)
A wiesz, że tak może być. W 22 tygodniu maleństwo leżało główką do dołu, ale przecież ruchliwa dzidzia jest, więc się przemieszcza.Może u mnie też będzie, że któregoś dnia się obudzę rano a tu brzusiu urosło.A tak na marginesie Hanka to śliczne imię:)
 
Aniaa...hehe...no wręcz przeciwnie:p od urodzenia jestem bardzo jasna blondynka:p chociaż na zdjęciu nie wyglądają tak jasno jak są w rzeczywistości:):)

Niki:) może tak być:):) a Hanka to faktycznie piękne imię:D:D:D
 
reklama
Do góry