reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszków

reklama
To jest jawna dyskryminacja wyłączać mnie z konkursu :-p A nie mogę chociaż robić za górną granicę? :sorry:
Swoją drogą, jak mój M się dowiedział ile mam w obwodzie to stwierdził tylko : szacun, Maleńka :-D:-D:-D:-D dobrze, że nie w bicepsie bo bym się Ciebie bał :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
A oto moje brzucho :-)
Super:-)

Moja babcia: To w którym Ty miesiącu jesteś?
Ja: W siódmym.
Moja babcia: W siódmym... na październik znaczy?... ale wiesz co, Ty to sobie lepiej jeszcze raz policz, bo brzuch masz za mały jak na siódmy miesiąc...
:-D:-D:-D

To My dzisiaj 31t1d..
Dziewczynki zaczynamy praktycznie Final Countdown;-):-)
Śliczny:-)

a to my 32,5 tc. trochę nam się urosło od ostatniego razu :-)
Okrąglutki ;-)

A to my - 30t5d :-)
Ślicznie wyglądacie

A to my wczoraj 31 tc a obwód 91 cm
 
dziewczyny skórę macie na brzuszkach jak pupcia u niemowlaczka. ja nie wiem gdzie wy te rozstępy widzicie...
To dlatego moja fotka jest czarno/biala, ale ciiii..bo to tajemnica,hihi;-):-D

Dzisiaj mowie poloznej zeby sie nie przestraszyla podczas badania bo mam paski jak zebra - ale stwierdzila ze to zaledwie "kilka roztepow" i nie takie rzeczy widziala;-)wiec nie jest zle:tak::-)
 
duuuuuzy brzusio i sliczny :) ja mam mniejszy i to o wiele :( z jednej strony dobrze a z 2 chcialabym miec wilgasny eheh ale ja jestem chudzinka wiec dla mojego kregoslupa to i tak niezle obciazenie
 
reklama
duuuuuzy brzusio i sliczny :) ja mam mniejszy i to o wiele :( z jednej strony dobrze a z 2 chcialabym miec wilgasny eheh ale ja jestem chudzinka wiec dla mojego kregoslupa to i tak niezle obciazenie

w sumie nie wiem czy duży zawsze wieczorkiem jest większy ,a teraz jak byłam w szpitalu to dziewczyny z tego samego tygodnia miały jeszcze większe brzuszki, więc było mi smutno i nabrałam kompleksów że mam mały brzuszek:-(
 
Do góry