reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszków

reklama
zmieniam zasady konkursu... różnica między obwodem przed a teraz:-D:-D:-D

ja miałam 63 przed ciążą obecnie mam 103

różnica 40:tak::-D:-D:-D

Gemelo nie bierze udziału w konkursie!!!! :p
 
95, nie mam szans z Wami :-p A przed ciążą.. Hm, nie wiem, waga i miarka były moimi największymi wrogami, ale coś koło 60-65, więc i tak przegrywam ;-)
A jakie wymiary mam teraz mega, normalnie na modelkę się nadaję :-D 95-95-95 :-D Jak bałwanek :-D
 
A to my - 30t5d :-)


wiecie wszyscy mi mówią że mam wielki brzuch.... że wyglądam jakby poród tuż tuż... dziwne, bo ja widzę, że mam dużo mniejszy niż przy Zuzi... obwodowo i kilogramowo :-) ale męczy mnie już takie gadanie...

AbEjA sielsko anielsko :-D
hehehe ja zwątpiłam gdy któregoś dnia przyszłam do domu..i mówię, że przytyłam dopiero 6kg a moja mama - no wygladasz na więcej :baffled: rece mi opadły..
 
reklama
Ja właśnie się mierzyłam teraz mam dokładnie 111cm przed ciążą miałam 102 czyli urósł o 9cm :-D

To ja z niedzieli :happy2:

IMG_0228.jpg
 
Do góry