reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
nieee,chyba dojrzal cos innego bo nie patrzy prosto w obiektyw a tatus pewnie zaraz za nim:)
 
kropa -no pogoda jest ale jakos mi sie tak tesknilo za kims kto by ze mna polazil:( ja wam zazdroszcze ze polowa na forum to z w-wy...pewnie niektore sie spotykaja
 
IMG_3120.jpg
mój mały choruszek... ma dzisiaj 7 miesięcy :)
 
Witam,

jeszcze się nie chwaliłam, bo nie było kiedy :( ale już najwyższy czas :)

oto mój malutki "rozszczepek" :) oto moja kochana Zolinka :) sama i ze starszą siostrzyczką Marysią :)

P1050130.jpgP1050488.jpgP1050605.jpg
 
Ostatnia edycja:
aneta-h słodziaczek z Michasia , jak ładnie siedzi sobie i wesolutki taki:-)

kasiamaj nie ma to jak starszy brat, rękę wystawił jakby chciał siostrę bronić przed światem:-D

peemka jak fajnie zajada i ma grzywkę jak moja lady:tak:

mysza nie mogę otworzyć, weno coś zrób:-D

eijf no jak pięknie pije sama i super sesyjka:-) Nie ma chyba tak mało włosków tylko jaśniutkie?;-)

joaszka to się nazywa chichot:-D Tata ją chyba włosami smyrga:-D

madzik jaka pannica w tej wannie, mała kleopatra:-)

arlecia to ci wędrowniczek:tak: Rozwija się pięknie:tak:

mysza loanna moja też dama:-D

eijf wiem coś o tym wyręczaniu przez mamę/babcię, ja jedynaczka i dłuuuuuuuugo była ze mnie d...pa wołowa i dwie lewe ręce:-D Ja też sama spaceruję:-(

kama nareszcie widzę naszą cudną Majeczkę, słodziuchna pszczółka do wycałowania:-)

kropa he he ale miny, się uśmiecham aż do Radeczka:-)

ewa81 Franuś przystojniaczek śniady:-)

balb śliczne dziewczyny :-) A Zolinka ma oczy jak węgielki, cudne:-)

Się naoglądałam , rozczuliłam i chyba pojadę wcześniej do dziadków po moją niunię bo mi tęskno:-D
 
jedyneczka-no rzeczywiscie te na gorze jasne jej rosna ale i tak warkoczy jeszcze plesc nie mozna;)
 
reklama
Do góry