reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
jedyneczka-chcialas mnie dobic pokazujac swoja z tymi bujnymi wlosami?;)
no i co te dzieci (wszystkie jak leci) maja z telefonami,pilotami i takimi tam.poloz im zabawki a i tak beda walczyc by dopasc tego typu sprzet
 
magdzia-oj teraz sie kazda wlosami popisywac bedzie;) super

tweenie-piloty,telefony...porozkladaj dziecku zabawki a jak dojrzy telefon to sie szybciej raczkowac nauczy:) nie jarze bo moj telefon jest gladziutki,nie ma przyciskow i niczego a i tak atrakcyjny dla dziecka
 
mojej wystarczyło dać opakowanie z witaminami. Duża butla, fajnie tablety stukają, szaleństwo :-) Za to teściowa dała wczoraj dziecku radio (włączone) do zabawy!! :wściekła/y:
 
Ale dużo fajnych zdjęć przez miesiąc się pojawiło. Musiałam nadrobić w końcu:

Jedyneczka - ale super córcie!!! Jaka Nadia śliczna czarnulka!!!!

Ewcik - Marcepanek - słodziak

Magdzia - boska Niunia

Kacperek - słodkie dzieciaczki

Madzia - Julka jak zwykle śliczna modelka i bardzo podobna do Ciebie!

Joaszka - ale irokez :)

Tweenie - ale fajniutka Twoja Ola

Marta - chyba pierwszy raz widzę Polę - słodziak

Mysza - zdjęcie mi się nie otwiera - a chcę zobaczyć Ninkę

Ejf - kolejna modelka

Kropa
- super zdjęcia Radzia!

Arlecia - ale masz fajną parkę!

Kasiamaj, Anetka - fajne dziewczynki

Justynka - patrzę, że mamy nowego przystojniaka

Anetka - jak miło patrzeć na Michasia jak rośnie

Peemka -ale chrupek - miodzio

Kama - ale Maja wydoroślała

ewa - śliczny synuś!

Balb - fajne córcie
 
agatka-tak szybko patrzac bylam przekonana ze to dziewczynka:)) (zakryl co trzeba).ma taka delikatna buzke
 
reklama
Do góry