reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
Ale ślicznosci z waszych dzieciaczkow

Eijf - Lily super sobie radzi. Ambitna dziewczynka! Jeszcze chwilka i pojdzie do przeodu. Potem juz tak nie poklikasz na kompie bo bedziesz miala oczy do okola glowy :-) wiem po sobie.
Super sobie radzi z trzymaniem buteleczki. Brawo no i nozkami sobie niezle pomaga

Myszka - ale Ninka slodka! Widze, ze juz obnizone macie łozeczko ja tez sie powoli zastanawiam. Tylko, ze moj maly to malo co w łozeczku przebywa.

peemka - chrupek super wcina chrupeczka

kasiamaj - ale fajna fotka dwoch slodziaczkow

madzia - Julcia jak Modelka!
 
DSC_0133.jpgKopia z DSC_0045.jpgDSC_0139.jpgDSC_0140.jpgDSC_0055.jpgDSC_0126.jpgKopia z DSC_0028.jpg
 
Marcel juz tak wstaje po zabawki? no jestem w szoku!!! Pola ledwo siedzi posadzona, bo sama tez nie.... załamię się!
 
ehhh ja to może na szybko synka zmajstruję. Joaszka naprawdę masz przepiękną córeczkę. Urzekła mnie niemiłosiernie ;-) Zębolek kochany.

hehe:-)Mamusie miała zawsze słabość do młodszych facetów, to może i córka nie pogardzi?:-)Także jakby co, wstępnie zaklepane:-D

ps.ten włochaty "cyc" na zdjęciu, to nie mój:-D
 
Ostatnia edycja:
w zwrotnym tempie? Mi sie wydaje, ze normalnie sie rozwija. Chociaz jak porownuje z innymi znajomymi rowiesnikami to rzeczywiscie jest wiele do przodu. Ja sie ciesze, bo balam sie ze bedzie wiele opozniony przez to ze urodzil sie w zamartwicy a on super sie rozwija. Oby tak dalej.
 
madzik-my poki co jeszcze w wannie na lezaco.ciekawe czy pozniej mala dluzej pobedzie bawiac sie przy okazji

arlecia-zdjecia jak zwykle cudne i ze smakiem.szczegolnie 3 i 4 to moje faworyty:)
 
reklama
Do góry