reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
Ja po pewnym czasie usuwam zdjęcia z forum, także dla wszystkich chcących, przypominamy się, tzn. tylko Nina się przypomina :-D

DSC04128.jpg


Andrzejek jaki zrelaksowany w wannie. Widać, że ma duże zaufanie do tatusia ;-) Faktycznie śliczna buźka, ale ja to tam widzę, że to mężczyzna :-p
 
Ostatnia edycja:
Agatka-to ciesze sie ze nie ja jedyna sie wyglupilam

mysza-ja tez mialam usuwac i w koncu musze to zrobic.kiedys...
Nina chyba stabilnie siedzi (akurat na telefonie przegladam)
 
Śliczne dzieciaczki bez wyjątku

eijf zobaczysz ze chwile Lily bedzie miala piekne wloski i bedzie krzyczala "Mama nie ciagnij" podczas czesania hii
Jedyneczka ale twoja Nadusia jest śliczna. No i oczyska ma wielkie!

magdzia fajny szogunek w ślicznej fryzurce

balb ale piekne oczka ma twoja niunia

ewa81 nie wyglada na chorutkiego. Slodziak maly. Sto lat z okazji 7 miesiecy!

A tu kolejny filmik Moj Marcelo
https://picasaweb.google.com/arletamoszczynska/Raczek#5572881282569211762
 
arlecia-spryciarz,juz kombinuje jakby po schodach wlezc! moja nadal trenuje.jeszcze nie biega ale juz ja szukam po pokoju
 
Agatka - ładniutki synek

Mysza - dzięki za fotkę, śliczna Nina, jak urosła

Arlecia - super Marcelo raczkuje

A oto Ola:
- na nocniczku
- z 6 ząbkami (1 na dole się chował)
- na krówce
 

Załączniki

  • IMG_6193 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    IMG_6193 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 117
  • IMG_6454 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    IMG_6454 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 108
  • IMG_6150 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    IMG_6150 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 117
gregorka-a wie ona co na tym nocniczku ma wyprawiac?:) i ile ma juz zabkow(kiedy pierwszy wylazl?),matko jedyna.krowa jest swietna!
 
reklama
a sorki za pytanie nie tyczące się tego działu, ale właśnie nurtowało mnie to pytanie, kiedy dzieciaki można uczyć załatwiania ważnych spraw na nocniku ??

Gregorka- ale Ola słodziutka, taki pysiaczek kochany. A zębów ma sporo, my nadal czekamy na tego pierwszego ;-)
 
Do góry