reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
peemka-uwielbiam takie wlosy na bobasach

mysza-bo po co lezec w lozku w odpowiednim kierunku...
 
peemka śliczny chrupek
Mysza jaki spaślaczek? słodka córeczka :tak:
eijf obejrzałam Twoje filmy, przy tym z kotem uśmiałam się po pachy :-D:-D:-D
 
eijf ale Twoja córcia już mobilna jest!
Mysza1984 mały pedicure na pierwszej fotce??:-)
 
aneta-takich z kotem to jeszcze mam.regularnie jak mala pije lub je w lezaczku to on(a raczej ona) uwala sie jej na kolanach:)
peemka-moze i jest ale wiem tez ze chce wiecej niz potrafi a potem sie denerwuje jak nie wychodzi.ostatnio jak ja karmie lyzka to mi ja wyrywa (no znaczy lapie) i sama pcha do buzi.
mysza-a propos spaslaczka to moja byla wczoraj wazona.cale ,rowniutkie 8 kg:)
 
aneta-h-czyżby nowa gwiazda reprezentacji narodowej nam rosła?:-) dobrze Michałkowi z oczu patrzy:-)
aneta82-z Oli to chyba grzeczne i pogodne dziecko?na taką wygląda:-)
kasiamaj-a co on jej tak tłumaczy?:-)jaka wpatrzona:-)
peemka- schrupać chrupka:-D
Mysza-po prostu "dobrze zbudowana", nie żaden spaślak:-)a jaka wygimnastykowana!

eijf-filmiki fajowe!moja nie umie tak trzymać butelki-ona woli sobie leżeć jak królowa, a my mamy ją karmić...

eweland-no trudno, muszę innego zięcia szukać dla Zuzki:-)

a to mój Zozol (z dedykacją dla Myszy)

DSC04840.jpgDSC04864.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry