reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
Katarzynak czekam na zdjecie aby obejrzec twoj brzusio;-)dziekuje za komplement:-DJak Ci powiedzial lekarz w 13 tygogniu chlopak a do teraz nic to moze byc dziewczynka:-D:tak:zycze Ci abys 19 sie dowiedziala:happy2:
Dzięki Kokoszka :tak: Co do zdjęcia to muszę zrobić sobie jakieś aktualne... może w Święta się najem to brzuch mi bardziej urośnie i będzie co pokazywac :-D
Patusia44, jakiś śmieszny Twój brzuszek :-D Mama Bartusia ma rację widać gdzie jest Maleństwo ;-) Bardzo fajne fotki! No i tygrysek też uroczy :-D
 
Witam dziewczyny świątecznie!
Brzusio mi rośnie z dnia na dzień.... oj problem był żeby w coś się ubrać na Wigilię i Boże Narodzenie.... Wszystko za małe albo za mało eleganckie! :-) Ale jakoś się udało... A teraz po Świętach to już napewno w nic się nie zmieszczę :-):-) za dużo jedzonka było :-D
I przyznam się szczerze że nigdy brzusio nie był tak wygłaskany przez rodzinkę! każdy musiał pogłaskać!! A mama z siostrą to nawet ucałowały zaraz po ucałowaniu mnie podczas dzielenia się opłatkiem! :-) Słodko!
 
No mamuski mi tez rosnie.... a najbardziej widac go wieczorem jak sie juz klade do spania... zaraz to sylwestrze wybieram sie na jakies male zakupy dla siebie... bo tez nie mam sie w co wcisnac... a jak mam to troszke za proste dla mnie... wiec poszaleje...
 
A to moje malenstwo w 20 tc:-)
 

Załączniki

  • SDC11019.JPG
    SDC11019.JPG
    18,9 KB · Wyświetleń: 47
hej
Zaraz zmierze sama jestem ciekawa!!ile moj brzuszek ma centymetrow!!i jeszcze zdjecie musze zrobic bo widzialam ze dziewczyny robia na tle choinki uwazam ze super pomysl!!!!
 
reklama
Do góry