reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

tak, w czasie całej ciąży
przed ciążą byłam szkieletem, już od pierwszych tygodni zaczęłam się opychać, miałam sporą niedowagę ale i tak najwięcej poszło w biodra i nie złazi :no:

Rozumiem jednak, że mimo - jak piszesz - opychania się ;-) zaczęłaś przybierać dopiero po 14tc, bo na tej focie, którą zamieściłaś jesteś nadal bardzo szczupła. Siedzę jeszcze w pracy (z wyboru i jak widać ciut się obijam;)), ale jak wrócę do domu to wkleję info z książki o odżywianiu dla przyszłej mamy. Jest w nim dokładnie wyszczególnione ile co waży. Ja np. nie miałam pojęcia, że w ciąży przybywa nam ok. 2l krwi! Sorka, że nie ściśle na temat w tym wątku...

Sheeppy, dzięki za odpowiedź! Też się opycham... Uff... Codziennie obiecuję sobie, że od jutra już nie będę i... nazajutrz znowu się łamię. Help! Grochu jest taki głodomór?! :-D
 
reklama
ale rozkoszne te wasze babelki, aż nie moge sie doczekać swojego usg :)
madzia, zobaczysz ze tymi terminami nie ma sie co sugerowac bo na kazdym usg wyjdzie ci inaczej.
 
Piękne macie te dzieciaczki! :) Wszystkie obejrzałam i jestem pod wrażeniem.
Jak tylko mi się uda to zamieszcze zdjęcie swojego :)
 
:-) Ja dzis po 2 USG to juz 11 tydzien dzidzia skakala jak szalona bylam z mezem i synkiem. Obaj zachwyceni niesamowicie i szczesliwi... Sam widok ich mi wystarczyl...;-);-);-)
 
reklama
Do góry