reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
Madzia to tobie juz sporawo przybylo kochanienka:-)suuuper brzunio!
wlasnie wiem...pozatym, dzieciak ma 7 cm a na innym forum dziewczyny pisaly ze w 13 t maluchy mialy po 6 cm max 6cm 5 mm. to moj jakis kolos ale to po tatusiu i tatusia tacie...chyba :)
ginka powiedziala wczoraj ze jest okazem zdrowia bo wyniki rewelacyjne
 
Chciałam już powiedzieć, że te dodatkowe centymetry u mnie to dlatego, że moja dzidzia jest starsza! Ale widzę, że obie mamy termin na 1 maja (lub też koniec kwietnia - u mnie z USG wychodzi 28. kwietnia, lekarz mówi 1. maja).
Tak więc narazie jest to 4 cm! Zmierzymy się za kilka miesięcy i wtedy zobaczymy ;)
Ja ważę ciągle 48km, jeszcze nic nie przybyło.
 
reklama
Wiecie co? Moja dzidzia w 11 tyg 5 dni mierzy 51 mm. Jak bylam na USG w polsce 8 Pazdziernika czyli 2 tyg temu to malenstwo mierzylo 27 mm.Wiec w 13 tyg 60 mm to nie jest tak duzo wydaje mi sie.
Zreszta czytalam w ksiazce o ciazy ze w 13 tyg dziecko powinno mierzyc 70-80 mm.
 
Do góry