reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
Sheeppy na fotkach, które zamieściłaś z czasu pierwszej ciąży w 14t jesteś nadal bardzo szczupła i malutki brzuszek. Gdzieś pisałaś jednak, że w pierwszej ciąży przybrałaś 30 kg... Kiedy??? Chyba, że coś pokręciłam...

 
Sheeppy na fotkach, które zamieściłaś z czasu pierwszej ciąży w 14t jesteś nadal bardzo szczupła i malutki brzuszek. Gdzieś pisałaś jednak, że w pierwszej ciąży przybrałaś 30 kg... Kiedy??? Chyba, że coś pokręciłam...
tak, w czasie całej ciąży
przed ciążą byłam szkieletem, już od pierwszych tygodni zaczęłam się opychać, miałam sporą niedowagę ale i tak najwięcej poszło w biodra i nie złazi :no:
 
slicznie Kasiu:)

a ja po wizycie u gina:tak: i jak na razie wszytsko bylo w jak najlepszym porzadku, doktorek zadowolony, kazal mimo wszytsko dalej na siebie uwazac i sie oszczedzac, ale zagrozenia nie ma:-)

nawet nie macie pojecia, jak sie ciesze:tak:

Nastepna wizyta z 3 tyg, a kolejne usg miedzy 18-20 tc:-)
 
nowe fotki:-)

1. 12tydz 6dzien
2. do góry nogami:-)
3.już normalna pozycja:-)
Maju ale super zdjecia:) Fajnie ze juz u ciebie pojawia sie brzusio.Dzidzia piekna !!!


A to moje zdjęcie z usg, troche dziwacznie wygląda mały, he he...
Haha sliczna glizdeczka :) cudowne sa te nasze skarbki :)

slicznie Kasiu:)

a ja po wizycie u gina:tak: i jak na razie wszytsko bylo w jak najlepszym porzadku, doktorek zadowolony, kazal mimo wszytsko dalej na siebie uwazac i sie oszczedzac, ale zagrozenia nie ma:-)

nawet nie macie pojecia, jak sie ciesze:tak:

Nastepna wizyta z 3 tyg, a kolejne usg miedzy 18-20 tc:-)

Najwazniejsze ze wszystko wporzadeczku :) Ciesze sie bardzo z twojego szczescia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry