reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

Luckaa dzieciaki superowo sie prezentuja i to chyba lepiej ze nie tlusciochy. Corcia na pewno bedzie sie cieszyla ze jest szczupla :)a Ty super wygladasz i jakos nie wydaje mi sie ze masz gruba glowe hihi ja to mam lepetyne okragla.mam do zgubienia conajmniej 8kg. zakupilam juz majtory wyszczuplajace, nosze pas poporodowy, szkoda ze na buzie nie moge nic zalozyc wyszczuplajacego.
 
reklama
Luckaaa bardzo ładnie wszyscy się prezentujecie :) Wygląda na to, że urodzinki się udały. Ps. też nie widzę grubej głowy :p
 
Nie tylko ja to mówie, ale inni też zauważają, podobają mi się pyzate buzie, ale mi to weszła w kolejną brode. Też mam majtki wyszczuplające, w talli jest całkiem fajnie, ale jak załóże coś ciaśniejszego w pasie to brzuch okrutnie się marszczy.
 
ayla jeju pierwszy raz widze tak wyraźnie twoich syneczkow,san piekni.ehh az sie wzruszylam,sliczni po prostu.dla mnie identyczni..
 
dziekuje wszystkim dziewczynom za tak mile słowa.wszystkie bliźnieta sa wyjatkowe!!!
jedynka moi coraz bardziej sie roznia i zastanawiam sie czy to aby napewno jednojajowi???na jakiej podst.lekarz tak mowi?na podstawie jednego łozyska(ja mialam)??
 
reklama
a grupe krwi maja taka sama? bo u nas na poczatku byli troszke do siebie podobni i jedno lozysko bylo (pewnie sie zroslo)i okazalo sie ze jeden ma krew A a drugi AB i to nas utwierdzilo ze sa dwujajowi
 
Do góry