reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
Czyżby Wam brakowało jak mnie koleżanki do spacerów ? :) Ja zupełnie w inną stronę też :) Sulejówek.
 
yenefer - doskonale cie rozumiem, jak ostatnio wyszłam z nimi na spacer to mimo iż nie było zbyt ciepło przez myśl przeszła mi myśł żeby zdjąć kurtkę bo myślałam, że nie dam rady z gorąca... nieżłe z nas konie pociągowe :)

...chyba żeby pod kurtkę nie zakłądac nic ;)
 
Ojjjj dziewczyny, mi tak bardzo brakuje spacerów... :) No ale mieszkamy z trzech różnych stron... szukamy czwartej do brydża?
Dzisiaj była położna i powiedziała, że na spacerki najwcześniej za 2 tygodnie :( Poza tym, niczego ciekawego się nie dowiedziałam :(

Miłego popołudnia :)
 
No to ja wstawiam roczkowe pamiątki
aw (33).jpg My z Moją starszą siostrą, mamą obecnej tu mojej chrześnicy i najmłodszego członka naszej rodziny
aw (52).jpg Dmuchamy świeczki, Darek gasi na swój męski sposób.
aw (58).jpg Tort był niewątpliwie pyszny jak widać
aw (60).jpg Napisze dla mamusi poemat o miłości
aw (64).jpg A ja wypije za wasze zdrowie
 
no no! Po pierwsze jestem pod wrażeniem Ciebie Luckaa. To jednak prawda że bliźniacze mamy są wyjątkowe! Pięknie się prezentujesz! Dzieciaczki super, widać że imprezka była udana! Śmieszne - bo twoje dzieci wydają mi się takie dużeee, a moje jeszcze takie malutkie:-)
 
Yen jak zgrałam zdjęcia to się załamałam, taka szeroka się zrobiłam, mam chyba ze trzy brody i gruba głowe.
dokładnie wydają się duże, bo są chudzuitkie, ważą 8300 i 9300, i noszą ciuchy na 6-9mscy,a to co dostały na 12-18 wyniosłam na strych.
 
reklama
Do góry