reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
Justella sliczni chlopcy i tacy sami :) i te rajtuzy super :))
Basia sliczne corcie ioczka jak perelki :)
Lenna Hania to ma niesamowite te wloski!!! szok ale musialas miec zgage w ciazy hihi

moi nosza na 68 a kombinezon Maciek na 74 i juz niektore spiochy tez na 74 takze Olis nie jestes sama . moi sa dludzy bardziej niz pulchni :)
 
Basia 82 śliczne te Twoje córeczki, Zosia to mi przypomina od szwagierki coreczke jak byla mała, normalnie jak 2 krople wody :) szczegolnie te duze oczke :)
Justella też masz słodkich chlopaków, tez mi sie podobają rajstopki wygladają bosko :) a jesli chodzi o naczyniaka nie myslalas o mrozeniu go? to nic nie boli tylko raz na pol roku sie jezdzi, ja z moją coreczka jezdze od 3 miesiaca(dobra lekarka dala mi skierowanie) i ma go nadal tylko jest rózowo-blady juz i przenika zwykla skora spod spodu a ma juz 2 latka i ponad 3 miesiace , tez mi mowili ze do roku zniknie, ale tak na prawde jeszcze sie nie spotkalam z zadną matka ktora by to potwierdziła, chyba że Ty taka znasz :) życze szybkiego znikniecia naczyniaka :)
 
Rainmanka swietna akcja "chodz przemcio trocvhe cie pociumkam" hehe
Masz mega lozeczko chyba albo szkrabiki malusie, moje w lozeczku w tej pozycji dotykaja sobie wzajemnie kolan
 
reklama
Śliczne maluszki, justella czy jeden z nich ma alergie??
IWS ile one wąża, bo moja agatka też maluszek, waży 7400, bluzy spodnie też mamy 3-6-9msca, ale body na 12-18, takie mamy to zakładam.
 
Do góry