reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
ewelinka , super, moje dzieciątka tez czasem korzystają z miski :)
angelka, Staś ma zarąbistego pajączka!!!
karolina - pieknie, ja uwielbiam fotki z rodzenstwem
Vikiigus - niesamowity rozwój Twojego dzieciątka ! ona ma takie fajne długie nuzki
Olcia - fajnie, a nasz Dodi mial zólty pojazd i jezdzil 2 x po 15 min dziennie,
no i Milusia tez kiedys skorzysta :)
goyap- pięknie wcina :)
clauditka - śliczny śpioszek
madziadk - genialna składanka :) i słodko uciaprany..
sunshine - ślicznie mu pasuje ten kapelusik.. on ma taką delikatną urodę :)
Wszystkie dzieci są cudowne
Jtaudul - śliczne foty kąpielowe i z tatusiem
Majusia, Olga -sliczne bobasy
Figa - Ty masz podwójne szczęście :)
clauditka, czarna, Julix, pani cinkowa.. no wszystkie dzidziusie do schrupania..

A to my i składanka z wczasów (Dorianek byl z dziadkami w górach)
 

Załączniki

  • IMG_6zt444.jpg
    IMG_6zt444.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_62gf33.jpg
    IMG_62gf33.jpg
    62,4 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_604tr0.jpg
    IMG_604tr0.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_642bv3.jpg
    IMG_642bv3.jpg
    64,3 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_910b8.jpg
    IMG_910b8.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_6gh78.jpg
    IMG_6gh78.jpg
    58,2 KB · Wyświetleń: 63
Zgadzam sie z Olcia, Nixie sliczna rodzinka, na ostatnim zdjeciu super wyszlyscie. Dorianek ma super blond wloski....ja mam nadzieje, ze daniel bedzie mial za tatusiem blond-chris mial biale jak byl maly ;) daniel ma teraz mieszane - brazowe jak sie urodzil (sporo sie wytarlo) a teraz rosna mu blond

Olcia, nadunia sliczne wyglada w czapeczce, fajne zdjecie z tatusiem
 
Ostatnia edycja:
Olcia - nadusia jak zwykle urocza - taki slodziak z niej i te niewinne minki:-) - i gratuluje postepów- taka malutka, a takie duze osiągniecia;-)
nixie
- jak zwykle cudnie:-) - możesz nie pisać, ale fotki wklejaj ;-)
ewelinka
- Izka super - fajne zestawionko fot - i jeszcze raz - milo znowu Cię zobaczyć;)
Karolinka - skarby - bezcenne- a ten wózeczek do wasz? fajny pomysł na wozenie dzieciaczków w podobnym wieku w dwójce - na pewno nieźle się integrują;-)

i dzieki w imieniu Viki - heheh- motywuja ja pochwały - sprawdzone;-)
 
Karolinka - skarby - bezcenne- a ten wózeczek do wasz? fajny pomysł na wozenie dzieciaczków w podobnym wieku w dwójce - na pewno nieźle się integrują;-)

Tak to nasz. Wybawienie na spacerach :-)
A co do integracji to różnie bywa. Czasem Dawid jak mała płacze to ją pogłaszcze, da smoczka a czasem ją trzepnie. Zależy jaki ma dzień. Ale pilnuje ją i nie pozwala nikomu nawet na małą spojrzeć :tak:
 
no dokładnie Karolina u nas jest tak samo buziaczki i "kocham cię Ala" a czasem to szkoda gadać
nie oddzywałam się tak długo bo mały mi załatwił laptopa (dziecko + sok + laptop = wydatek)
A to my po chrzcinach
 

Załączniki

  • DSC00431.jpg
    DSC00431.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 91
  • DSC02969.jpg
    DSC02969.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 83
madziacha - fajną masz rodzinkę;-)

- a to dzisiejsza poza Viki- nie wiem co ona kombinuje ...hmmm... w każdym razie cokolwiek robi - jest coraz bardziej efektowne:-D..efektywne zresztą też;-) mostek odwrotny.jpgsorki za jakość , ale to kadr z filmu i dlatego;-)
 
reklama
viki probuje wstac :-) juz nie moge sie doczekac kiedy daniel bedzie robil takie akrobacje jak viki :-)
Madziacha sliczne dzieciaczki
 

Załączniki

  • 84 (2).jpg
    84 (2).jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 55
  • 84.jpg
    84.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 53
  • 035.jpg
    035.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 54
  • 052a.jpg
    052a.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 47
  • 136.jpg
    136.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Do góry