reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

dzięki dziewczyny.
Wszystkie "nasze" dzieciaczki są cudowne, pięknie wystrojone (szczególnie dziewczynki) chociaż chłopcy też niczego sobie. :-)
vikigus nie wiem co ta twoja mała wyprawia ale fajnie wygląda
sunshine od razu widać że to mały elegancik
margoz super mała siedzi ja taż tak chciałam małą usadowić ale ona jak już jest w takiej pozycji to się ciągnie do siadania więc narazie odpuściłam bo się tylko denerwuje.
dorisl super mała - a co do tych puzzli to jak masz ochote to kup ale tylko takie jak ma viki to znaczy w całości nie kupuj takich z wyciąganymi elementami jakich wszędzie pełno bo małe rączki sprytnie wyciągają te elementy przekonałam się z synem.
nixie super dzieciaczki mały ma fajną koszulkę - u mnie też tak czasami leżą dopóki małej jakaś ślinka nie poleci o co ostatnio nietrudno wtedy muszą ją szybko zabierać :-) ale mały jak wstaje to pierwsze co pyta to gdzie Ala.
olcia fajne miejsce, dziecko mobilizuje żeby pozwiedzać bo normalnie to człowiekowi się nic nie chce - najlepsze na tym zdjęciu oprócz malej oczywiście to jest to słoneczko - JA TEŻ TAKIE CHCE !!!!!!
 
reklama
madziacha u mnie tak jest tylko bym w domu siedziala no ale wyjsc do ludzi czasami trzeba ;-) hehhe ...oj tak sloneczko od kilku dni bardzo mocno grzeje nie da sie wytrzymac.
Margoz Nadusi sie podobalo bo ciagle byla noszona na raczkach tak to nie wysiedziala w wozku , moze przez ten upal. :-)
 
Jeszcze troszkę wakacyjnego Stasia :)

DSC08513.JPGDSC08524.JPGDSC08519.JPGDSC08523.JPG
 
margoz- jak widać siostra bierze przykład z brata starszego - taka mała - a wie , że nie ma nic od dobrej kondycji lepszego :-D

Doris- Maja coraz bardziej ciekawa świata i już jej nie wystarcza mata:-D

nixie-szczerze Ci zazdroszczę , szczerze gratuluję- Cudnie i Uroczo - tak to skomentuję;-)

Nadusia jak widać uwielbia podróże- zwłaszcza jak może podziwiać palmy duże :tak:

a wakacyjny Staś wrzuca na luz - a kim angelko jest drugi ło-buz:-D


...i jak już zebrało mi się na rymowanie - wstawiam wierszowane Viki gimnastykowanie

[video=youtube;xPOPlMmov5k]http://www.youtube.com/watch?v=xPOPlMmov5k[/video]
 
Ostatnia edycja:
fajnie Stas wypoczywa na łonie natury
Vikiigus ja też nic nie widze.
Nixie jak zwykle cudne zdjęcia, Milla ma śliczne blond włoski.
a Nadulka jak zwykle zadowolona:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry