reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

śliczne skarby :-)

5H1E8gAa0ZPooR9rKKMcdvoscF1UFZ9FioCqFkUHF1k
5H1E8gAa0ZPooR9rKKMcdvoscF1UFZ9FioCqFkUHF1k
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkie dzieciaczki przecudne:-)
a to daniel w nowym kapelusiku w kolorze i sepia:-)
 

Załączniki

  • 69a.jpg
    69a.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 39
  • 112.jpg
    112.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 36
  • 113.jpg
    113.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 38
  • 74.jpg
    74.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 31
  • 75.jpg
    75.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 31
sunshine- jeszcze raz ślicznie;-)

madziadk - fajne kolaże i śliczny "morusek"

- Viki umorusała się śliwką, że Kuba stwierdził, że wyglada jak wymalowana na tygryska;) - o tak :-)
DSC04523.jpg


- a to moje szkraby ;)

101MSDCF9.jpg

i z dziś - pierwsze czytanie poważnej książki- juz nie mam na nią pomysłu...chyba czas na odwiedziny sklepu z zabawkami;-)

DSC04626.jpg
 
Madzia Igorek jest super!! I bardzo fajne macie nosidełko, ja tez kupiłam bo jedziemy w sobote nad morze.
Danielek prześliczny, taki aniołeczek:-)
No a Viki jak zawsze urocza i brata jakiego ma fajnego!! Ja dziś właśnie zrobiłam nalot na sklep z zabawkami bo u nas to samo, juz nawet bezpieczny sprzęt kuchenny poszedł w ruch:-)
 
reklama
Do góry