reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
madziacha, super razem wyglądacie :)
vikiigus, Viki już by chciała pochodzić chyba :)) ale wcześnie :))
sunshine, widać że danielowi spodobała się zabawka :)

a to moja spacerowiczka
P1000786.jpg

podgryźć stópki można w każdej sytuacji :)
P1000796.jpgP1000797.jpg

i brat rolkarz
P1000792.jpg
 
Ostatnia edycja:
nasza Maja nadal nie obczaiła, że ma nóżki:))
sunshine Daniel chyba za komentatora sportowego robi:)) to mikrofon tak? heheeh albo ja mało ogarnieta jestem:)
madziacha córeczka wyglądała jak lalunia:)
a Lenka i Viki to super gimnastyczki, każda w innej dziedzinie:)
vikigus ty znowu masz jakies fajne piankowe wielkie puzzle? gdzie to mozna kupic? aaa jak pokazałam mężowi filmik jak Vikunia mówi mama to był pod wrazeniem, tak mu sie spodobało, że teraz uczy Maję. A jak pytałam czemu nie uczy tata to odp, że jak cos bedzie chciala to mnie bedzie wołać. Cwaniak

a to nasz poligon ktory jest za maly dla Mai

DSCF0459.jpgDSCF0464.jpg
 
olcia, piękne te artystyczne fotki z tatusiem
madziacha - ślicznie wyszliście na tym chrzcie i pozniej :)
vikigus - naprawdę super , wyglada jakby juz zaraz miała wstać. :)
sunshine - cos pięknego , szczęśliwy jest !. vikiigus - centrum dowodzenia to świetne określenie !
margoz - ale fajnie ze juz umie tak wysoko nóżkę przyciągnąć, chociaż teraz Ci będzie buty zjadać :-D rolkarz tez wymiata, super :)
dorisl - świetnie :), moja malutka tez sie tak troszeczkę przemieszcza, ma cale nasze łózko i zabezpieczam poduchami na około na wszelki wypadek.

A tak jakby kogoś interesowało to ja staram większość fotek robić bez lampy, jak jest jasno i z wysokim ISO ok 400, nie znam sie na tym wiec nawet nie wiem co to jest. Fotki są wtedy trochę gorszej jakości ale mogę łatwiej uchwycić te piękne chwile...bo dzieci są takie ruchliwe.. mam zwykłego małego canonka IXUS 85 IS

pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_69jk91.jpg
    IMG_69jk91.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_6ghhg975.jpg
    IMG_6ghhg975.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_69hj78.jpg
    IMG_69hj78.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry