reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki i filmiki

reklama
Dziewczyny- udało się!! wyszłyśmy w końcu na spacerek!! oto dowód:
 

Załączniki

  • wózkowanie.jpg
    wózkowanie.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
Martussa-bardzo ładny wózek, ja potrzebuje dla rodzeństwa wózek, Maja jest zamała i cały czas mi ucieka gdzieś, za tydzień jade po karoce . narazie Max kożysta ze starego wózka Majeczki.
 
Nasza Lucia zaczęła się cudownie uśmiechać i gruchać :-) Normalnie oszaleliśmy na jej punktcie
A tu cała seria uśmiechowa :-) :-) :-)







 
Ostatnia edycja:
Samaola0sesyjka bardzo fajna a twoja coreczka jest sliczna:tak::tak::tak:

Tak na marginesie-te pierwsza fotke to wykasuj,recze ci ze zaraz na naszej klasie wyladuje;-)
 
Samaola-pięknie się uśmiecha łucja:-)

Kamylka- dla czego na NK, pierwsze słysze:szok:Przecież Łucja jest ubrana, a nóżki tak podkuliła że wdzięków jej nie widać.
 
reklama
kurcze...może faktycznie wykasuję to zdjęcie...cóż z tego że wdzieków nie widać...różni są ludzie, nie pomyślałam o tym. Ale co to ma wspólnego z NK?
 
Do góry