reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

reklama
Habcia - Maks Wam się udał :))) i wcale nie wygląda na pulpeta! Chociaż jest tak słodki, że można go schrupać :-)
kraf - oj chyba marcheweczka smakowała :-D
 
habcia Maksiu to niezły spryciarz:) super..a jaki on śliczniusi..:tak:
kraf Krzysiu to niezłe ciacho będzie;-) ma taka śliczną buźkę:tak:
elwis nowe zdjęcie bombowe..super rodzeństwo:-)​
 
Kraf Krzyś Rewelacyjny jest! :D Przekochany

Dzis poszłam do łazienki z Maksem, ja się kąpalam, a on lezał sobie w lezaczku. Polozylam go blisko drzwi, umylam wlosy, patrze a on przy Wannie !! hehe nauczyl sie przesuwac na tym lezaczku.
Teraz mam problem z karmieniem go, bo non stop tak sie kolysze, a jak mu przytrzymam lezaczek to sie denerwuje, wiec musze trafiac do jego buzi z jedzonkiem gdy on sie kolysze :D
 
reklama
habcia no nie mogę :-D:-D:-D:-D Maksiu świetny :-D:-D:-D
kraf ale słodki dziobek :tak:

tak na marginesie, zanim zostałam mamą zawsze widok upapranych dzieci mnie odstraszał, a teraz to takie słodkie upaprane :rofl2::laugh2:
 
Do góry