reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Formalności i sprawy urzędowe

A ja poszłam do państwowej ze zdjęciem USG z 6 tygodnia a ona i tak mi nie chciała zakładać karty ciąży ani wpisywać do programu, bo nie wiedziała ile tym razem będę w ciąży i żeby nie psuć statystyk dodatkowym poronieniem wstrzymała się do 13 tygodnia. Ale ja mam to głęboko, bo przecież byłam u niej na wizycie przed 10 tygodniem.
A jak mi nie będzie chciała wypisać tego zaświadczenia to się z nią pokłócę :-p Przynajmniej sobie ulżę :-p
 
reklama
I ja sprawdziłam od którego tygodnia mam kartę założoną. Na szczęście od 6 :) , dziś będę właśnie u ginka to poproszę go o to zaświadczenie, żeby potem nie trzebabyło specjalnie jechać :)
 
A ja poszłam do państwowej ze zdjęciem USG z 6 tygodnia a ona i tak mi nie chciała zakładać karty ciąży ani wpisywać do programu, bo nie wiedziała ile tym razem będę w ciąży i żeby nie psuć statystyk dodatkowym poronieniem wstrzymała się do 13 tygodnia. Ale ja mam to głęboko, bo przecież byłam u niej na wizycie przed 10 tygodniem.
A jak mi nie będzie chciała wypisać tego zaświadczenia to się z nią pokłócę :-p Przynajmniej sobie ulżę :-p
To rura jaka. Ja bym jej tu dała poronienie:wściekła/y:Kłóć się do skutku.
 
Ja z jednej strony ją rozumiem (4 poronienia, ostatnie w marcu a już w maju zaszłam w ciążę), ale jak sobie żółci upuszczę to na pewno lepiej się poczuję :-D
 
Ja z jednej strony ją rozumiem (4 poronienia, ostatnie w marcu a już w maju zaszłam w ciążę), ale jak sobie żółci upuszczę to na pewno lepiej się poczuję :-D

Biedna jesteś :-(
Ale nareszcie cieszysz się upragnionym dzieciątkiem i to jest najważniejsze :-)
I masz rację, kłóć się o swoje - w końcu masz zdjęcie z wczesnego USG, jakby nie było do dowód, że byłaś u lekarza przed 10tc :tak:
 
a ja jestem tępa łycha bo dopiero sprawdziłam i stoi jak byk w książeczce że trafiłam do swojego gina w 8 tygodniu 2 dniu ciąży a ja Wam wypisuję że w 12:dry: a o ciąży się dowiedziałam w 4 tygodniu jej trwania:sorry2: i musiałam miesiąc czekać bo tyle miał pacjentek...
nie pytałam wczoraj o to zaświadczenie bo mam jeszcze wizytę za dwa tygodnie, a w razie czego to nawet mąż sam po to podskoczy:tak:
 
Ja z jednej strony ją rozumiem (4 poronienia, ostatnie w marcu a już w maju zaszłam w ciążę), ale jak sobie żółci upuszczę to na pewno lepiej się poczuję :-D
Oj,nie wiedziałam,ze masz za sobą taka walkę o ciąże :-(,to musisz mieć mocną psychikę,ale najwazniejsze,że patrząc na Twój suwaczek-:-)dokonałaś wielkiej rzeczy:-):tak:.Warto próbować i niepoddawać się:tak:-jestes pewnie taka "iskierką nadziei"dla wszystkich mamuś staraczek:tak:
Ja 4go lutego na wizycie będę mówić o zaświadczeniu.Mam nadzieję,że jednak nie wyśle mnie do 1szego lekarza,tylko sam wypisze,w końcu ma w karcie ciąży,że to było przed 10tym tyg.i karta wtedy założona
 
Czesc dziewczyny!
Tak sie zastanawiam nad tym zaswiadczeniem do becikowego.Czy to moj lekarz prowadzacy wypisuje jakis kwitek ze chodzilam na wizyty od 10 tyg.?czy moze ja sama musze do niego z jakims formularzem isc zeby cos tam powypelniał?
Mam wizyte 10 lutego i nie wiem co lekarzowi powiedziec bo kazdy mowi o zaswiadczeniu ale na czym je wypisac to juz nikt nie wie.:confused:
 
reklama
Ja do końca nie wiem, ale na wszelki wypadek wezmę ten świstek do wypełnienia, bo nie wiem czy moja gin dysponuje takim formularzem.
 
Do góry