reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

Moja tylko przyjmuje pozycję na czworaka i się buja tył-przód. A do przemieszczania się służy metoda podciągania się rączkami i jazda na brzuszku :-D
 
reklama
Zapraszam na wątku zamknięty , wrzuciłam film jak Borysek wrzuca klocki :tak:
widzialam filmik swietny
tristan tez wrzuca klocki przez wieczko od garnuszka , potem zaglada do srodka i wyciaga je pokolei , ale bardziej zastanawialam sie czy wasze dzieci wrzucaja klacki tak wiecie kolko do kolka kwadracik w kwadracik (hihi) moj wpycha paluszkiem i jak mu pokieruje raczka to tez wepcha ale sam nei umie trafic:rofl2::rofl2:
jestesmy na etapie wspinanie sie na wszystko i zchodzenia .
i takim sposobem tristan zlazl a w zasadzie zawisl (bo utknal) na krzesle :cool::no:
schodzenie z lozka mamy juz opanowane do perfekcji i juz nawet na niego ne patrze , sam sobie swietnie radzi. :happy:
 
Niunia Już raczkuje kilka dobrych kroków, super równowaga i tylko czasem się podczołga, wczoraj ćwiczyła cały dzień a dzisiaj już wylazła za mną na korytaż ładnie raczkując a chwile potem bęc.
 
ale bardziej zastanawialam sie czy wasze dzieci wrzucaja klacki tak wiecie kolko do kolka kwadracik w kwadracik (hihi) moj wpycha paluszkiem i jak mu pokieruje raczka to tez wepcha ale sam nei umie trafic:rofl2::rofl2:
Eeee, to chyba dużo później.

A do przemieszczania się służy metoda podciągania się rączkami i jazda na brzuszku :-D
No widzisz, a mój tak nie robi. Jak nie może czegoś dosięgnąć, to się wyciąga i wkurza, ale nie ruszy do przodu :no:.
 
Zobaczysz ruszy lada dzień. Moja robi to jakoś od 3 dni. A komicznie to wygląda jak nie wiem. Moje dziecko raczkuje rączkami :-D :-D :-D
 
Amelia tylko wciaż woła '" tata" "tata", woła mnie jak jej zabawka spadnie z krzesełka i mam jej podnieść, zaczepia mnie wciąż i jesteśmy na etapie pełzania w:tak:spak
 
Moja córcia, Też Amelka także to przechodziła, miała wtedy niecałę pół roku i ciągle gadała "tata tata tata", a ostatnio jak tatuś jej powtarza "powiedz tata" to mówi "mama". Pełzała także do tyły i to zaraz przed tym jak zaczęła do przodu, myśle, że lada chwila i twoja niunia zakuma o co chodzi i zacznie pełzać do przodu a później raczkować...
 
reklama
Moja córcia, Też Amelka także to przechodziła, miała wtedy niecałę pół roku i ciągle gadała "tata tata tata", a ostatnio jak tatuś jej powtarza "powiedz tata" to mówi "mama". Pełzała także do tyły i to zaraz przed tym jak zaczęła do przodu, myśle, że lada chwila i twoja niunia zakuma o co chodzi i zacznie pełzać do przodu a później raczkować...
witamy imienniczkę:) Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie smigać na czworakach, a dziś pierwszy raz staneła na sztywnych nogac <jupi> i zrobiła pierwsze kroczki.:happy2:
 
Do góry