reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

Roksi jestem w szoku:szok::szok::szok: Też muszę Wiktorii kupić taki dywan:-D:-D:-D

A na poważnie, ile twoja córcia waży? i jaka jest długa? Wygląda szczupło.
A nie masz filmiku z córcią, chętnie bym popatrzyła jak raczkuje:rofl2:
 
reklama
Roksi jestem w szoku:szok::szok::szok: Też muszę Wiktorii kupić taki dywan:-D:-D:-D

A na poważnie, ile twoja córcia waży? i jaka jest długa? Wygląda szczupło.
A nie masz filmiku z córcią, chętnie bym popatrzyła jak raczkuje:rofl2:
moja córcia ważyła ostatnio 7300g ale to było 23 lipca:tak: teraz ważyłam ją na wadze domowej i wszło 8,5 kg, ale trzeba odjąć pampersa i ubranko więc będzie ok 8kg:tak: moja córka jest bardzo wysoka:tak: nie wiem ile ma długości ale ubranka kupuje jej na 80cm:tak: muszę ją sama zmieżyć:-) ale dużo dziecki któr mają ok 10 miesięcy są podobnego wzrostu jak Natalka:szok: Pani doktor mówi że jest bardzo wysoka ale niestety nie ma sprzętu żeby ją zmieżyć:no:

filmiku nie mam ale muszę coś nakręcić
 
moja córcia ważyła ostatnio 7300g ale to było 23 lipca:tak: teraz ważyłam ją na wadze domowej i wszło 8,5 kg, ale trzeba odjąć pampersa i ubranko więc będzie ok 8kg:tak: moja córka jest bardzo wysoka:tak: nie wiem ile ma długości ale ubranka kupuje jej na 80cm:tak: muszę ją sama zmieżyć:-) ale dużo dziecki któr mają ok 10 miesięcy są podobnego wzrostu jak Natalka:szok: Pani doktor mówi że jest bardzo wysoka ale niestety nie ma sprzętu żeby ją zmieżyć:no:

filmiku nie mam ale muszę coś nakręcić
Roksi ile macie wzrostu - TY i Twój mąż? Córcia musi być długa, bo przy tej wadze wygląda normalnie.
 
zmierzyłam moją córkę cetymetrem krawieckim i wyszło mi 74cm:tak: w sumie może tyle mieć bo jak leży na przewijaku to wystają jej nóżki a przewijak ma 70cm:tak: w ogóle to właśnie patrzę na siatkę centylową i jestem w szoku bo tyle cm to maja dzieci roczne:szok::szok:
 
Gratulacje dla Natalki!!!! :-) Pięknie raczkuje :tak::-)

A moje dziecko odkryło siusiaka :szok::-D Jak zdejmuję Piotrkowi pieluszkę, to ten robi zamach łapką i merda sobie po siusiaku i ma bardzo skupioną minę :szok::rofl2: A jak mu myję siusiaczka w wanience, to śmieje się i łapie mnie za rękę :-D

Mam się martwić??? :crazy:
 
moj tez tak robi a wogule od jakiegos czasu mu siusiak twardnieje i staje :szok::szok::szok: ja sie tym bardziej zmartwilam.
niuniek ostatnio zlapal sie za jajka i pociagnal ale mial mine az mu oczy na wierzch wyszly :eek::eek::eek:
 
reklama
Dziewczyny czym wy się martwicie, przecież dla nich siusiak to tak samo coś nowego jak jak rączki, nóżki, trzeba to dokładnie zbadać, a najlepiej to jak...........?
Tristanek to odczuł boleśnie:-)
 
Do góry