reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

Wy się śmiejecie, a ja kiedyś myślalam, zeby Was zapytać, jak wy mowicie. Moja kolezanka mowila coreczce, ze ma CIPKE, a teraz gdzie nie pojda to mala wola CIPA CIPA (ma 3 latka).
 
reklama
Szczerze powiedziawszy mi się określenie "cipka" nie podoba, dla mnie jest jakieś takie wulgarne... Nigdy bym do córki nie powiedziała, że ma cipkę :eek:
 
ja 170cm a mój mąż 196cm:-D

No to wszystko jasne:-)

A moje dziecko odkryło siusiaka :szok::-D Jak zdejmuję Piotrkowi pieluszkę, to ten robi zamach łapką i merda sobie po siusiaku i ma bardzo skupioną minę :szok::rofl2: A jak mu myję siusiaczka w wanience, to śmieje się i łapie mnie za rękę :-D

Mam się martwić??? :crazy:

:-D:-D:-D:-D:-D

Wiktoria jak nie ma pieluchy to też sięga ręką, żeby zobaczyć co tam ma.

moj tez tak robi a wogule od jakiegos czasu mu siusiak twardnieje i staje :szok::szok::szok: ja sie tym bardziej zmartwilam.
niuniek ostatnio zlapal sie za jajka i pociagnal ale mial mine az mu oczy na wierzch wyszly :eek::eek::eek:

:-D:-D:-D:-D:-D Widocznie go zabolało. Ale to "stawanie" to raczej zdrowy odruch:-D Przynajmniej wiesz, że wszstko z nim ok:-D:-D:rofl2::rofl2:
 
Hehe tak sobie czytam o siusiakach i innych takich i czekać tylko aż nasze dzieci zaczną się dopytywac skąd się wzięły :-D.
Mój jeszcze się nie interesuje za bardzo swoim ptaszkiem ale pewnie to kwestia czasu po rękach i stopach przyjdzie czas na siusiaka ;-).
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieci siedza juz stabilnie?? Vaneska siedzi ale jeszcze nieraz sie giba na boczki ...i czy potrafia Wasze pociechy siadac juz same??
 
Do góry