reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec (wierzenia ludowe)

Kurde Mamusia-Olisia gratuluję facecika!!! I zazdroszczę że już wiesz:) w tych czasach jak lekarz ma dobry sprzęt to już tak wcześnie może zobaczyć płeć:) kurde super super!!! Gratuluję jeszcze raz... Oliś będzie miał braciszka i na pewno będzie się bardzo cieszył:):):)

Ja odliczam dni do 1 grudnia, może tez się dowiem kto we mnie mieszka:)
 
reklama
Mąż dziś też na badaniu pytał o płeć, ale lekarka się usmiechnęła i powiedziała, że to zdecydowanie za wcześnie. Że ona może coś tam zobaczyć, ale często się wydaje, że coś dynda a to wcale nie to co myslimy:) I ona nigdy nie mówi tak wcześnie, bo to się prawie w ogóle nie sprawdza... Zresztą moje maleństwo cały czas było odwrócone do nas bokiem.
Czyli co lekarz to inna opinia:) Ale mamusiu.olusia może jednak nastęonym razem nie bedzie dyndać? :)
 
mamusia Olusia!!! no ciekawe czy się sprawdzi!!!
Jeśli chodzi o przeczucie to ja na 100% czuję, że bedzie dziewczynka. Nawet suwaczek mam taki dziewczęcy.
Zobaczymy!!!
 
Dziś na USG zobaczyłam siusiaka będzie chłopiec. :szok:nawet ja to zobaczyłam na 80% chłopaczek (chciałam dziewczynkę) no chyba że to wielka łechtaczka.
łojej juz powiedzieli??
GRATULUJE FACECIKA :tak:

jesli ktos bedzie wiedzial z Was na 100 % o plci dzidziusia to walcie na WP do mnie bede zaznaczac na liscie naszej hehehe :-)
 
Mamusia.olusia no kurcze jak fajnie, że już wiesz:-D
Jak ty już w 13 tyg. wiesz to ja za tydz. w 14 już się chyba też dowiem, bo mój lekarz niedawno co wymienił aparat do usg i jest dużo dokładniejszy :-)
Ja chciałabym chłopca. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić, że w moim brzuszku mieszka dziewczynka :-)
 
wow, ale fajnie już wiedzieć:) po cichu się łudzę, że może i ja się jutro dowiem, bo idę na Łucką do lekarza, który znany jest właśnie z wczesnego określania płci (gł. chlopców) już w 12 t.c. Jak mnie przeczucia nie mylą i to chłopak, to szanse jakieś są:) ależ jutro będzie wzruszająco - do gab. wchodzimy z mężem i córcią:) i wszyscy zobacza i usłyszą maluszka:)
 
mamausia.olusia gratulacje udanej wizyty.:-)
Ja bym Też troche z przymrużeniem oka patrzyla na to okreslanie płci tak wczesnie.No ale nie jestem lekarzem,i nie moge sie tu wypowiadać.
Doris:) ja suwaczek mam też na dziewczynke,bo tak jakos mi sie zachciało.Ale przeczucie mówi że bedzie chłopiec:-)Jak tylko lekarz potwierdzi moje przeczucie ,zmienie suwaczek.
A tak wogóle to fajny pomysl z tymi przeczuciami do listy,trzeba to Larvuni zapodac.
 
reklama
mamausia.olusia super, że wizyta udana i do tego takie wiadomości :)
Co do przeczuć to ja coś czuję, że to będzie chłopiec chociaż zupełnie nie wiem dlaczego tak czuję. Ciekawa jestem ilu z nas przeczucia znajda odzwierciedlenie w rzeczywistości.
 
Do góry