reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

Ja na poczatku używałąm "dzidziusia" a teraz piore w Vizirze, Antos nie ma uczulenia ani objawów podraznień więc przestałam kupowac różne proszki i piore w jednym wszystkie ubrania.
 
reklama
wlasnie po raz pierwszy piore ubranaka dla malenstwa i na poczatku mialam mala paczke dzidziusia, ktory pachnial pieknie i ubranka byly mieciutkie. a teraz piore w loveli color i szczerze mowiac jak dla mnie ona wcale nie pachnie!!:eek:
pewnie to dobrze dla malenstwa, ale ubranka sa rowniez szorstkie. to pewnie kwestia twardosci wody (u nas srednio twarda) i chyba w takim przypadku "dzidziusiowy" dodatek platkow mydlanych jak najbardzoej wskazany:tak:
 
witajcie,

Według mnie najlepszy do prania jest jelp do kompletu używam jeszcze płynu do płukania jelp-rewelacja.:tak: :tak: :tak:

pozdrawiam:-)
 
Ja kupuje Jelpa po wcześniejszym wypróbowaniu Loweli i Dzidziusia. Te dwa ostatnie niestety uczulały mojego obecnie 5 miesięcznego synka. Pojawiły się na ciele (szczególnie na rączkach i brzuszku) małe krostki, myslałam że to wrodzona alergia. Ale gdy zmieniłam proszek - jak ręką odjął. A jeżeli chodzi o cenę, to faktycznie cena na półce jest najwyższa, ale zauwazyłam że jest bardziej wydajny niż poprzednio przeze mnie używane. Więc w rzeczywistości cena przekłada się na większą ilość prań a chłopiec nie ma krostek. Dlatego już teraz nie eksperymentuje z innymi proszkami, bo aż mam gęsią skórkę ma myśl o krostkach na ciele mojego bobaska. Pozdrawiam!
 
Czy spotkałyście się z uczuleniem maluszków na Vizir sensitive rumiankowy? Ja wyprałam wszystkie ciuszki dla córeczki w tym właśnie proszku i mam nadzieję, że nie będzie problemów z uczuleniami.
 
Ja wypróbowałam Jelpa i Lovellę, ale ostatecznie zostałyśmy przy Dzidziusiu-uwielbiam jego zapach. Moja córka nie ma problemów ze skórą,właściwie rodzaj proszku nie robił jej żadnej różnicy, ale Dzidziuś jest tani, wydajny i pieknie pachnie.:tak: :-)
 
Wiecie co? Ja od samego początku używam Vizira Sensitive i moja maleńka nie ma żadnego uczulenia :) Po Jelpie i Lovelli ubranka byly takie jakby zszarzale i niedoprane - wiem bo użyłam próbek. Co do płynu do płukania - nie dodaje bo Vizir świetnie mi ubranka zmiękcza (szczególnie jak ustawiam dodatkowe płukanie :-p) AAAAA i kiedyś mąż kupił mi przez przypadek Persil Sensitive - także się sprawdził :)
 
Ja też uzywam juz dorosłych proszków a własciwie płynów do prania bo wg mnie lepiej sie wypłukuja sa wydajniejsze i maj lepszy zapach. Piore w Persilu a płucze w Lenorze sensitiv:-)
 
reklama
uwielbiam zapach DZIDZIUSIA! Niestety cięzko go dostać! :-( ale jak tylko na niego trafię od arzu znów kupię!
 
Do góry