reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

Dziewczyny pomocy!!!!Ja prawie nie mam wyboru co do proszku. W Belgii maja dla dzieci tylko Le Chat, ale nie dosc, ze kosztuje 2 razy tyle co normalny to jest z dodatkiem mydla Marshala, ktorego ja nie trawie. Chwalono na forum Vizir z rumiankiem do bialego, wiec kolezanka podrzucila mi go z Polski, ale co z kolorami moge uzyc Ariel Sensitive - bo takowy sie tu wlasnie pojawil?
 
reklama
ja zakupilam persil sensitiv; byla promocja ze do duzego persila gratis maly to wzielam dla fasolki; upralam poprasowalam z czy sie sprawdzi dam znac juz niebawem; powiem wam ze mam kilku znajomych ktorzy piorą ciuszki w zwyklym persilu czy vizirze a dziecku nic nie jest; najwazniejsze to prasowanie a i dobrze wyplukac !!!
 
Mam pytanko o proszek DZIDZIUŚ, w jakich sklepach można go dostać? patrzyłam już w kilku ale nie znalazłam, była bym wdzięczna za odpowiedz!!!
 
Miśka T a skąd jesteś?
W Poznaniu Dzidziusia można kupić na pewno w sklepach Piotra i Pawła, Albercie, Hypernovej, hurtowni dla dzieci Akpol.
 
Ja od urodzenia synka używam Vizir -Sensitive i Lenor też Sensitive, maluszkowi nic się nie działo i nie dzieje .Jestem zadowolona :)
 
LEYNA ja jestem z Bydgoszczy :), mam na osiedlu Piotra i Pawła, zobaczę jutro czy jest, dzięki wielkie
 
Ja polecam BOBASA. Pospierał nawet marchewkowe plamy. JELP za to pozapuszczał mi wszystkie ubranka. No i cena bobasa jest nieco niższa niż innych proszków...
 
reklama
Chciałam tylko powiadomić, zwłaszcza te dziewczyny które sa np. z Bydgoszczy, byłam w "Piotrze i Pawle' dostałam tam DZidziusia :) huurrraaa, był tez Bobas, a tyle się naszukałam we wszystkich prawie sklepach(tych większych) :)

DZIĘKI LEYNA ZA PODPOWIEDZ!!!! :)
 
Do góry