reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

reklama
to dobrze, że zdecydowałam sę na Lovelę, a nie Jelpa.
A do płukania używam Globala. Mam nadzieję, że moja dzidzia nie uczuli się na te detergenty :)
 
Jakiś miesiąc temu zaczęłam prać ubranka Martusi w vizirze sensitive- i wreszcie ubranka wyglądają tak jak powinny! Kolorowe to jeszcze, ale wszystko co białe wyglądało tragicznie po tych dzieciowych proszkach, dopiero po vizirze zobaczyłam, jakie były zapuszczone, zszarzałe. Używałam loveli, jelpa i dzidziusia, i różnicy między nimi nie widziałam- oprócz ceny :-D a najgorsza porażka- jelp soft- i tak musiałam płyn do płukania dawać, bo ubranka wcale nie były miłe w dotyku. Tak więc przy następnej dzidzi od razu vizir sensitive- no chyba że uczulenia dostanie.
 
na stronie papmersa przeczytalam:

"Okres niemowlęctwa to czas, gdy skóra dziecka dopiero "zapoznaje się" ze światem zewnętrznym i uczy się reagować na rozmaite bodźce płynące ze środowiska. Efektem tej nauki często są podrażnienia skóry. Właściwa troska i pielęgnacja pomoże utrzymać skórę w zdrowiu i zachować jej piękny wygląd przez długie lata.

Jak zatem dbać o skórę wrażliwą? Po jakie kosmetyki pielęgnacyjne sięgać? Jakie proszki do prania ubranek dziecięcych wybierać? Z pewnością należy wybierać produkty przeznaczone specjalnie dla małych dzieci. Opracowane są one z uwzględnieniem specyfiki i potrzeb skóry maluszków. Do prania ubranek dziecięcych szczególnie korzystny może okazać się proszek do prania Vizir Sensitive z rumiankiem. Jego skład opracowano z uwzględnieniem specyfiki skóry małego dziecka. Między innymi nie zawiera on barwników, ponadto łagodna substancja zapachowa nie zawiera składników najczęściej będących przyczyną podrażnień.

Jednocześnie, proszek Vizir Sensitive jest skuteczny w usuwaniu i dopieraniu trudnych plam. A każda mama wie, że to właśnie jej najmłodsze dzieci mają w tej kwestii wielkie potrzeby. Proszek Vizir Sensitive łączy w sobie łagodność dla skóry i czystość ubranek Twojego malucha.

Vizir przeszedł szereg testów dermatologicznych i klinicznych i jest zalecany przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne do prania ubrań noszonych przez osoby o wrażliwej skórze. Pozytywną opinię przyznało proszkowi Vizir Sensitive również Centrum Zdrowia Dziecka.

Vizir Sensitive jest dostępny w następujących rozmiarach: 600g, 3 kg, 6 kg w cenie takiej samej jak zwykła odmiana Vizira."

czy to znaczy ze mozna go spokojnie stosowac tak jak lovelle czy jelpa??
bo juz sie czuje lekko skolowana :baffled:
 
tez to czytalam. Najwyrazniej mozna tego proszku uzywac tak samo jak lovelle. Zamierzam wyprobowac. Jesli nic nie bedzie podrazniac to przejde na ten vizir sensitive i nie bede kupowac dwoch roznych proszkow.

Pozdrawiam
 
Ja od początku używam proszku "Dzidziuś" - jak do tej pory super skuteczny (a jesteśmy już na etapie plamienia marchewką, śliwkami itd.) i super dzidziusiowo pachnący. Moim zdaniem zarówno Lovela, jak i Jelp mogą się schować przy "Dzidziusiu".
 
reklama
Wyprobowalam vizir sensitive i jestem baaaaardzo zadowolona. Sliczniutko pachnie i ladnie pierze, a dzidzia zadego uczulenia nie ma. Wreszcie moge juz nie kupowac dwoch roznych proszkow do prania...bo nasze (moje i meza) piore w tym samym proszku :laugh2:


Pozdrawiam
 
Do góry