reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

Czesc dziewczynki!!!

Wlasnie niedawno wrocilam z jeziorka,dwa okrazenia przeszlam,tylko dzis zimno jak diabli.
Paula...zgadza sie,babcia moglaby pomyslec,ale widocznie nie zalezy jej zeby byc na komunii wnuczki(ale to tesciowa) a ja z nia mam okropne stosunki i nie wydaje mi sie zeby to sie moglo kiedys zmienic:no::no:,a jesli chodzi o ten kryzys to tak samo jak w polsce jest tutaj wiec,wiec sytuacja jest wyrownana.To moj mail: pati7@op.pl
Paula jak tam twoje gardlo jakas poprawa jest?????????

Doris...jeziorko mam jak rzut beretem,dlatego chodze bo pewnie dalej nie chcialo by mi sie;-);-),zgadzam sie z toba bilety wcale nie sa tanie a niby to tanie linie,ja w polsce jeszcze nie bylam,czyli od czerwca i w sumie to nawet mnie nie ciagnie:szok:
Doris tylko pogratulowac synusia:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:,swietnie ze nie masz z nim problemow i ze tak dobrze sobie radzi,a jak to czlowiek czuje sie swietnie jak sie na slucha samych dobrych rzeczy o dzieciaczkach.

Opowiem wam cos smiesznego,bylam dwa dni temu w szkole po dziewczyny i zaczepila mnie Karoliny Pani,cos tam do mnie mowi i poglaskala sie po brzuchu i cos tam powiedziala,a ja wypalilam WOW, bo myslalam ze ona w ciazy a jej chodzilo ze dobre chrusty byly.Zupelnie nie zrozumialam co ona powiedziala jeszcze na korytarzu bylo glosno.:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Monia wysłałam Ci na maila to w pdf jest:tak:
Z gardłem ciut lepiej :baffled:ważne ze nie gorzej:sorry2:
Oj nie przejmuj się teściową......a Twoi rodzice?
Monia uśmiałam się z Twojego spotkania z pania Karoliny:-D:-D:-D:-D
a w końcu skąd wiedziałaś co powiedziała?:sorry2:
 
Paula...dzieki wielkie za ksiazke;-);-);-);-)
Dobrze ze gardlo powoli przechodzi:-),Tesciowa juz od dawna sie nie przejmuje,tylko troszke mi zal moich dzieci,choc w sumie o nia nie pytaja ani nie chca dzwonic do niej,wiesz jeszcze jak w polsce bylysmy same jak moj M siedzial tu to nawet nas nie odwiedzala,ktoregos dnia moja Karolina zadala mi pytanie dlaczego babcia kocha bardziej Tomka, Dawida i Oliwke a nas nie( to sa dzieci mojego meza rodzenstwa)powiem ci tylko tyle ze mnie zamurowalo,wytlumaczylam jej ze ona je kocha ale nie ma czasu przychodzic:szok::szok::szok::szok::szok:(w tak perfidny sposob oklamalam wlasne dziecko)ale nie moge jej powiedziec ze faktycznie babcia bardziej zrzyta jest z tamtymi dziecmi:szok::szok::szok:,ach kiedys wam jeszcze opowiem te moje opowiesci o tesciowej:szok::szok::szok::szok:,a moi rodzice niestety juz nie zyja,zostal mi tylko brat:-(.
A spotkanie z Pania Karoli faktycznie bylo smieszne.Na koncu mi powiedziala MNIAM MNIAM i o czwartku wiec sie domyslilam ze nie w ciazy tylko o ciastkach mowila,tak to jest z tym angielskim...Do konca dnia mialam wielki ubaw:-D:-D
 
Hej dziewczyny:-):-):-)
MONIA-oj ja czasem mam takie problemy z dogadaniem:-D:-D:-Djeden wyraz ma kilka znaxczen czasem i ja skojarze jakos inaczej i lipa:-:)-:)-(nie kumam potem:-:)-(
a nad te jeziorko to tak chodzisz sportowo???czy z pieskiem moze??
PAULA-oj u mnie tez sie bitwy zaczynaja o auta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale tez nie wyobrazam sobie zeby Kuba byl jedynakiem,zupelnie inny jest jak Dawid sie urodzil,bardziej weselszy i juz mnie mu sie w domu nudzi:tak:
ASIULKA-to fajnie ze chlopacy maja sie lepiej:tak::tak:No i powodzenia na jazdach i trzymam kciukasy na zdanie egzaminu:tak:
U nas Dawid na Kube wola -Nana:-D:-D:-D
ASIK-A Tobie chyba juz sie ferie skonczyly,co???nic nie piszesz:-(
BODZIO-Co tam u Ciebie???
 
post mi zniknął:wściekła/y::szok:

Asiulka zapomniałam........to powodzonka......a jak się czujesz w miarę pewnie? a nie mozna teorii i praktyki razem egzamin tego samego dnia?

Doris moja na siebie mówi Nana:-D kto coś zrobił to nie Tatiana tylko Nana

Właśnie gdzie reszta?

Nowe widzę jakoś nie mają ochoty pisać ......jeden post i znikają szkoda:baffled:
 
Jestem i Ja!!!:-):-)
Przelecial mi dzien bardzo szybko,wlasnie niedawno skonczylysmy z Kinga i Patrycja piec rogaliki,powiedzmy ze rogaliki bo po zwinieciu nie bardzo przypominaja [rogale],nie umie zawijac hehe:szok:.
Doris...ja nad to jeziorko dla sportu :tak::tak::tak:,niestety pieska nie mamy ale jest tu kilka kotow,ktore do nas przychodza na wyzerke,no a moje dzieci wymyslily sobie ze chca chomiki,albo swinke morska:-)musza poczekac na tatusia:-).
Paula...Poczytalam wlasnie na temat tej naszej klasy,robia przekrety na kazdym kroku:szok:.
U mnie trzy dziewczyny a ja czasem sobie mysle ze w pokoju obok jest ze 16 chlopcow:szok::szok::szok::szok:,jak sie ladnie bawia to ok ale czasem ktoras cos ktorejs zabierze i WOJNA:szok::szok::szok:,nawet mam nie da im rady.
Asiulka...No wlasnie a dlaczego nie mozesz miec obu egzaminow w jednym dniu???dziwnie tak,ale powodzenia Ci zycze;-);-);-);-)!!!Dobrze ze juz koniec z tymi chorobami:tak::tak:
Zagladne wieczorkiem,buziaki:-)
 
reklama
Do góry