reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
Hej laseczki wpadam się tylko przywitać i zaraz wypadam;-) bo dziś ja lecę do koleżanki poplotkować i zostawiam rodzinkę na prawie cały dzień
g040.gif
:tak::tak::tak: tylko muszę im jakiś obiadek podszykować żeby biedni z głodu nie padli:-D:-D:-D Buziaczki
n035.gif
 
witam poniedziałkowo

nie było mnie dwa dni a tu tyle naskrobane
błażejek ma sie już dobrze jeszcze czasami zakaszle z gabi byłam w sobote u lekarza bo niebyło poprawy zmieniony ma antybiotyk i jest lepiej:tak::tak::tak:werka kaszląca pojechała na ferie do babci

doris to super że urlop sie udał ja też chciałam zrobić wypad ale nie wyszło bo m niedostał urlopu i nici z wypadu :no::no::no:.....zazdroszcze ci pogody u nas zima na całego ciągle sypie i niema widoku wiosny

Paula super że pogaduchy sie udały od czasu do czasu taki wypad jest wskazany bo w domu to można oszaleć

monia wiem co czujesz siedząc sama z dziećmi bez męża ja a też mam to samo wekend siedziałam bo m przyjedzie na ten wekend i takie miałam ostatki z chorymi dziećmi no ale my kobietki to mamy przechlapane a tak apropo w kiedy masz komunie bo jak tu doczytałam to już wypisujesz zaproszenia ja nawet jeszcze nie kupiłam :no::no::no:

asik może przez neta zaczniesz kurs angielskiego chetnie bym skorzystała ja wszkole miałam rosyjski i francuski a z angolem nie miałam styczności werka ma w szkole i niemoge jej pomóc bo jestem noga:dry::dry::dry:
 
Witam was dziewczyny:-):-):-)
ASIK-ja tez mam ta ksiazke Grammar in use 2 i 3 czesc i sobie chwale,bardzo fajnie wytlumaczone sa:-)Tagze Monia tobie tez polecam ,one nie sa drogie ja ja kupilam 3 lata temu za 13 f:-)
BODZIO-zdrowka dla dzieci:-):-)
MONIA-ja kiedys tez mialam problem z tym rsvp i chyba w szkole do ktorej chodzilam nauczycielka mi wytlumaczyla:-)
 
Jestem i nadrabiam.......

Asik jak tam topór wojenny zakopany? mój do kompa sie nie dotyka to jak u nas wojna to o tv moze być;-)
"Z tą antykoncepcją w UK to coś niesamowitego:szok: U nas to chyba nigdy nie nastąpi:angry: Przecież to taki katolicki kraj, szkoda tylko, że u nas zacięcie broni się życia poczętego i niedopuszcz antykoncepcji a potem nagle nie ma nikogo kto by pomógł życiu narodzonemu i biedne dzieciaczki trafiają do domu dziecka, na śmietniki albo są maltretowane przez tzw "rodziców":wściekła/y: Gdzie wtedy są ci wszyscy obrońcy życia????:wściekła/y:"
Masz rację tez mnie to wkurza ze gadać każdy potrafi ale jak coś jest nie tak pomocy nie ma.....albo zabierają dzieci do domu dziecka bo u ludzi bieda :wściekła/y:zamiast pomóc dać choć trochę tej opieki socjalnej.......a tam gdzie niby kasa na wódę i imprezki jest....... to dzieci nie zabierają.......czekają az się tragedia wydarzy......wtedy winnych szukają:szok:

ja spirali się boje....a metodom naturalnym nie wierze:dry:choc znalazłam u nas na forum watek antykoncepcja i w szoku jestem ze tyle metod jest:szok::zawstydzona/y:
AAAA i miłego dzionka u kolezanki zycze? i jak sie czuje w ostatnim trymestrze ciazy?;-)
Buzia a dokładniej cera Wiki po kremie wróciła do normy......:tak:uffffff

Monia Ty maz duzo braków z angielskiego? a ja ich nie mam:-D bo nic nie umiem....... w gazecie był jakis program do anuki.....reklamowali nawet w tv....1 cześc.....kolezanka mi zostawiła w kiosku musze po to podjechac;-)
ciekawe co za badziew.......
Cwiczenia jeszcze jeszcze........to był 27 dzien a ma byc 42:baffled::wściekła/y: podłamana jestem ale zeby zaciskam i sie nie daje......
No i jak oko Prtrycji?
Powodzenia u dentystyz Kingą daj znac co z tym zebem........tłumacz? fajna sprawa......:confused:
Ja mam cos on-line na maila Ci wyślę jak chcesz......"English Vocabulary in Use".......elementary Michael McCarthy Felicty O' Dell.........ksiązka ma ok 170 stronic.....znajomy zeskanował;-)
Doris bardzo się ciesze, ze urlop się udał........no i zazdroszczę bo ja nigdy na nartach nie jezdziłam:szok::zawstydzona/y:
Ja tatuaża nie muszę ukrywac....bo mam go z prawej strony poniezej linii pępka......a ze lata nie te co by sie niziutkie biodrówki nosiło to luzik:-D
"A tez bym chętnie skorzystała z tego angielskiego,bo trzeba iśc do przodu z nauką ,a ja idę do tyłu:baffled::baffled:" Doris to Ty raczek jesteś? hi hi;-)
No ja lubię takie niedziele......bo mam luz od gotowania wtedy tylko ja lub mój pozmywamy i z głowy;-)

Bodzio dobrze ze dzieciaki lepiej.....o jednegos się pozbyłas:-D na ferie;-)
Te antybiotyki tez do dupy robią.......ze nie wiadomo jaki na co:dry:
Powinni robic jakies badania przed podaniem......ja bym za badanie wolała zapłacić niz w ciemno dawać:wściekła/y:
Szkoda ze wypadł Wam nie wyszedł:crazy:
 
PAULA-ja tez uwazam ze z tym i antybiotykami,to cos powinni zrobic,jak Kuba bym maly i jeszcze w polsce jak do lekarza z nim chodzilam to oczewiscie zawsze antybiotyk dostawal i zawsze po nim wymiotowal,potem kolejny i kolejny az przestal po ktoryms wymiotowac,uwazal ze ta lekarka traktowala Kube jak krolika doswiadczalnego:baffled::baffled::baffled:
No a anglii mozna przyznac plusika za to ze takie rzeczy tutaj sa za darmo-lekarstwa dla dzieci tez i dla rodzicow ktorzy maja dzieci tez:tak:No ja tez musze wkoncu wybrac sie po jakies tabletki do lekarza:-)
A wy jaka antykoncepcje polecacie??moze te plasterki???ktoras uzywa je??
Tutaj wogole legalna jest aborcja i duzo malolatek ktore wpadly usuwaja i sie tego nie wstydza:szok::szok:kiedys czytalam artykul ,ze duzo polek zaczelo przyjezdzac tutaj i sobie na legalu usuwaja.

A ja mozna tak powiedziec ze raczek:-D:-D:-Dbo jak sie nie ucze to moja nauka idzie w zapomnienie i potem juz nie pamietam tego co sie nauczylam:wściekła/y:
 
aborcja:szok::szok::szok: kurde jak mają za darmo antykoncepcje to aborcja im potrzebna?
Pomijając względy etyczno-moralne to przecież potem można dzieci nie mieć:no: jak trafi do złego ginekologa.......:szok::szok::szok:
Ja mam zamiar wrócić chyba to tabletek.......ale nie wiem jakie tym razem.....wolałabym nie ingerować w swoja "gospodarkę hormonalna" ale jak to jedyny najpewniejszy sposób to coż poradzić?
a jaki najpewniejszy? szklanka zimnej wody:-D:-D:-D na głowę przed.......

Z lekami to macie super........ja zawsze mają tek wydaje jak dzieciaki chore:-pdo tego te cholerne antybiotyki na wszystko :wściekła/y:

Bodzio a po co Asik kurs angielskiego? jak ona sama go uczy;-)
a jak kurs przez neta?????
 
Czesc dziewczyny!!!!
Jestem dzis bardzo bardzo zla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: krew mnie chce zalac z ta piepszona sluzba zdrowia nawet i tutaj:angry::angry::angry:,pojechalam z Kinga do dentysty pani tlumacz byla, fajna babka juz mialam z nia przyjemnosc,i tak: zawolali nas do gabinetu pani doktor usadzila kinge na fotelu i zaczela ogladac zabki,mowi ze ma na mleczakach prochnice i zeby sie nie zrobila na zebach stalych to trzeba leczyc ale ona ja na liste nie wezmie bo bedzie miala za duzo pracy przy kingi zebach i ona leczyc nie bedzie,normalnie myslalam ze wybuchne pytam to gdzie ja mam z nia isc a ona mowi prosze sobie szukac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, i jak wyszlysmy to tlumaczka mowi do mnie ze jej kopara opadla,ze z takim czyms sie nie spotkala no i co powiecie?????
Patryska na szczescie sliwki pod okiem nie ma:-):-)

Bodzio...tak do polski wlasnie dzis wyslalam zaproszenia z uwagi na to zeby kazdy mogl odpowiednio wczesnie kupic sobie bilet,no wiesz te bilety w maju tanie nie sa a teraz zawsze cos taniej,jesli wogule ktos bedzie chcial przyjechac,a komunia 30 maja;-)

Paula...jesli to dla ciebie nie klopot to wyslij mi na meila

Doris...ja wlasnie slyszalam o tej ksiazce,ale kurcze u nas nie ma bo chodzilam ostatnio i szukalam,chyba ze sobie zamowie jesli mi zamowia, z tego co wiem to one sa jeszcze dodatkowo z plytami.
 
Paula-tutaj mlodziesz jest inaczej wychowywana,bardziej na luzie i moze dlatego,dziewczyny mlode tutaj tak szybko zachodza w ciaze a wiadomo co taka malolatka moze wiedziec,nie mysli o tym zeby brac jakies tabletki albo w jakis inny sopsob sie zabezpieczyc:-(
A dalej piszesz na tym twoim starym watku???jakis czas temu na bb tez czytalam o takiej fikcyjnej dziewczynie,ona byla opiekunka do dzieci i sie podszywala pod swoja pracodawczynie ale to ona byla juz tak perfidna w klamstwach,ze usmiercila jej dzieci:szok::szok::szok:nie rozumiem takich osob,chyba lubia byc w centrum zainteresowania :no:
MONIA- ja sie zapisalam tez tutaj do dentysty i tam musialam napisac czy potrzebuje naglej opieki dentystycznej,czy nie,no to ja napisalam ze nie i do tej tej pory zadnej informacjii nie otrzymalam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wiec tez tutaj jeszcze nie bylam u dentysty,ale moj maz tutaj korzystal z uslug polskiego dentysty w miescie obok ,ale sobie krzyczy ten dentysta:wściekła/y:120 f za jednego zeba zaplacil:szok::szok:
Ja starm sie w Polsce zawsze zrobic:tak:
Boje sie tylko tego jak Kubie zacznal stale rosnac i nie daj boze beda mu krzywo rosly i bedzie musial nosic aparat i ja nie wiem jak tutaj wogole to dziala:no:czy wogole oni zakladaja jakies aparaty:baffled::baffled::baffled:nie mam pojecia,mam nadzieje ze z tego nie skorzystam:no:
A ta ksiazka ,tak jest z plyta:-)
 
reklama
Hej hej!!! Ale naskrobałyście przez ten dzień!!!:szok::szok::-D Wpadam tylko na chwilkę, poczytam was dokładnie jutro, bo dziś już nie mam siły:zawstydzona/y: Dzisiejszy dzień był super:tak::tak::tak: Połaziłyśmy po centrach handlowych, napatrzyłyśmy się na ciuchy (szególnie dziecięce;-):sorry2:), poplotkowałyśmy i do domku:-) Tego mi było trzeba;-):tak:
Buziaki, odezwę się jutro:-)

Aha monia polecam jeszcze ksiązkę do słownictwa "English Vocabulary Organiser. 100 Topics for Self Study." Chris Gough Uważam, że naprawdę warto, albo z serii in Use- Vocabulary in Use choć tam jest mniej słówek. A z gramatyki Maciej Matasek ma całą serię książek gramatycznych na różnych poziomach ale to już chyba do zakupienia w Polsce:-( Polecam sklep internetowy Bookcity ale nie wiem czy wysyłają za granicę:-(
 
Do góry