reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

monia gratuluję 13 kg:tak::tak::tak::tak::tak: no i taki bystrych córeczek:tak::tak::tak: Fajnie, że mają okazję w taki bezpośredni sposób uczyć się języka no i ty przy tym korzystasz:tak::tak::tak: A jak tam twoje lekcje??? O ile dobrze pamiętam to jakiś czas temu zapisałaś się na kurs???

piwonia to chociaż troszkę spokoju masz od rana:tak: Korzystaj;-)

U nas dziś też zimowo, pruszy drobniutki śnieżek:tak: Trzeba będzie się zebrać i ruszyć na jakiś spacerek:tak:
 
reklama
Piwonia dobre i to;-);-):tak::tak:

U mnie też spokój. Kuba nadal u babci, Mati z tatą na spacerku, obiadek ugotowany więc można trochę poleżeć a potem muszę trochę bałagan ogarnąć;-);-)
 
Własnie z Łodzi wróciłam.......od alergologa:sorry2:

wpadłam tylko Asik zakomunikować ze forumową ciotką nie będzie:-D:-D:-D:-D
ufffffff tona ze mnie spadła........a dzis juz sny ze ja z brzuchem....... ło matko;-):szok:

potem poczytam bo mykam ćwiczyć:tak:
 
No patrz a szkoda, bo myślałam, że chociaż forumową ciotką zostanę:-:)-(;-);-):-D Cieszę się Paula, że wszystko potoczyło się po twojej myśli no i mam nadzieję samopoczucie teraz masz już lepsze?;-):-p
A co tam u alergologa?

Asiulka szczerzę współczuję, bo faktycznie nizły szpital ci się w domu utworzył:szok::szok::szok:
Szybkiego powrotu do zdrowia dla całej rodzinki:tak::tak::tak:
 
Witam! Widzę, że wątek dzieci urodzonych w 2002 roku niezbyt się rozwija:no: A szkoda bo to takie fajne dzieciaczki:tak: Mój Kubuś urodził się w sierpniu 2002r i obecnie jest już "dorosłym" szkolnym zerówkowiczem:tak: ;-) Pozdrawiam wszystkie mamay rocznika 2002!:-)
witam ja mam syna z 2002r i 2003 sa naprawde bardzo kochani
 
kingaj witaj i udzielaj się u nas jak najczęściej!!!
Zapraszamy!!!:tak::tak::tak::tak::tak:

asiulka oj to ci się bidulko narobiło:-:)-:)-(
A ten twój mały gad;-) to widzę taki sam mądrala jak mój- naje się słodyczy lub innych rzeczy z mlekiem i jajami a potem w nocy zamiast spać to ryczy i drapie się prawie do krwi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Buziaczki dla chłopaków:tak:
 
reklama
Do góry