reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dylematy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

reklama
Wredniak Chyba normalne bo mój jak się urodził też miał 1x1 :) .A na pierwszym szczepieniu okazało się że ma 3x3 :) nie wiem czemu ale lekarka nic nie mówiła więc myślę że ok .
AnCia to mój ma dość duże ciemiączko i pewnie dlatego ma zaleconą tą wit.D
 
Ostatnia edycja:
My już po szczepieniach :-) ciemiączko 0,5x0,5cm czyli bez zmian, pediatra powiedziała, że jeżeli dziecko jest na MM ale nie wypija na dobę 1 litra mleka to trzeba dawać witaminę D codziennie po 1 kapsułce.
Moja wypija ok 700ml mleka na dobę więc witaminki będzie wcinać.
 
My jesteśmy na bebilonie pepti, ale też na piersi, karmię mieszanie.
To ja przy okazji spytam czy ktoś jeszcze karmi w sposób mieszany?
 
Apistella ja karmiłam mieszanie ale juz skonczyłam jak sie okazało ze mam gronkowca złocistego w ranie po cc i musiałam brac antybiotyki.
Czy pytałaś sie pediatry kiedy można spróbować z normalnym mlekiem? Mi powiedziała, że po 8 miesiacu.
 
Mi pediatra powiedział, że i tak ma Niunia dużo rewelacji, bo dostaje żelazo, kwas foliowy i debridat, a teraz jeszcze zaczęłyśmy dietę rozszerzać, i żeby z tym poczekać gdzieś do roku. Tzn. powiedział coś takiego, że być może nic by jej nie było i tak samo by się zachowywała, ale po co jej jeszcze dokładać nowych rewelacji ;)
 
reklama
Do góry