reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dylematy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

Madzik nie wiem co u Was moze byc powodem tak czestych pobudek ale powiem Ci ze u nas tez sie tak porobiło (moze nie az tak) i wogole podanie mm nie pomogło:(
 
reklama
madzik, chyba mała zrobiła sobie z cycka smoczka, jak mm na noc nie pomoże, to musisz ją odzwyczaić, bo nie wyrobisz ;/ u nas butla robiła za smoka i było to o tyle gorsze, że mleko leciało bez problemu i młody się przejadał, co skutkowało bólem brzucha.
Pewnie twoja kruszynka ma dużą potrzebę ssania, od ciebie zależy czy nauczysz ją ssać smoka czy zostawisz to tak jak jest. Mój Maks zasypia ładnie sam ze smoczkiem i chwała temu kto wymyślił to cudo... Niektórzy nie popierają, ale pamiętaj, że wybór należy do mamy :)

Hars, a 22 tydzień to po 5 miesiącu. Mowa o Jasiu malinki? Ja zachowanie mojego brzdąca też próbuję zwalić na skoki rozwojowe, ale nijak się nie wpasował tym razem :p
 
No dobra Harsz, ale przez sen dziecko wyczuwa? Ja myślałam, że to chodzi bardziej o to, że mama znika z pola widzenia, albo w ogóle wychodzi i wtedy jest płacz..
 
Witam...Mam pytanie calkiem z innej beczki:) czy wasze maluchy tez tak chca na sile stawac na nogach??
Ostaatnio Olafa niemoge nawet posadzic bo jest caly sztywny i odrazu na nogach staje...i moglby tak stac caly dzien a ja z nim walcze bo wydaje mi sie ze to duzo za wczesnie....ale on posadzony zazwyczaj odrazu placze...
 
Hars, a 22 tydzień to po 5 miesiącu. Mowa o Jasiu malinki? Ja zachowanie mojego brzdąca też próbuję zwalić na skoki rozwojowe, ale nijak się nie wpasował tym razem :p

Haha, u nas też sam środek "słonecznego" okresu podobno :-D I trzymam mocno kciuki, żeby to się dalej nie sprawdzało, bo w apogeum skoku z lękiem separacyjnym zostawiamy Gabę na cały weekend z dziadkami i jedziemy do Zielonej Góry na wesele..
 
Witam...Mam pytanie calkiem z innej beczki:) czy wasze maluchy tez tak chca na sile stawac na nogach??
Ostaatnio Olafa niemoge nawet posadzic bo jest caly sztywny i odrazu na nogach staje...i moglby tak stac caly dzien a ja z nim walcze bo wydaje mi sie ze to duzo za wczesnie....ale on posadzony zazwyczaj odrazu placze...
moja Goska tak robi jak ja trzymam na reku,na ramieniu oparta tak jak do odbicia,prostuje wtedy nogi i staje na moich udach,ja to sie smieje ze ona zanim usiadzie to bedzie chodzic;) ja ponoc miałam 8m-cy jak zaczełam chodzic;)
 
dziękuję dziewczynki, analizuję Wasze odpowiedzi....

malina- Helka nigdy przy cycu nie zasypiała

koncia - smoczka używamy od dawna

a i tak paskuda mała się od nocnego pocycowania mnie uzależniła:baffled::baffled::baffled:

postanowiłam z emkiem, że dziś po kąpieli mm i zobaczymy co będzie...dam znać...

magdzior ja tak nie stawiam, Helena się nie domaga, najbardziej lub przodem do świata podtrzymywana przez kogoś, w pozycji półsiedzącej
 
No dobra Harsz, ale przez sen dziecko wyczuwa? Ja myślałam, że to chodzi bardziej o to, że mama znika z pola widzenia, albo w ogóle wychodzi i wtedy jest płacz..
tez mi sie wydawalo,ale zapodalam link i w ogole poczytalam...i w sumie to juz oglupialam troche od nadmiaru informacji :)
 
reklama
madziulka, Maks też mi staje na udach, nie daje się już nosić w pozycji żabki, tylko prostuje nogi i się odpycha jak tylko czuje coś pod nogami. Na szczęście do siadania też jest chętny, ale pewnie jak się nauczy siedzieć, to będzie już gorzej :p
 
Do góry