reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama

Załączniki

  • 96039C45-413C-4922-9437-9ABE31F2511D.jpeg
    96039C45-413C-4922-9437-9ABE31F2511D.jpeg
    430,4 KB · Wyświetleń: 86
A ja dziewczyny mam złe przeczucia, teraz po powrocie do domu zrobiłam sobie pinka bo trochę mi ich zostało i ta kreska wcale.nie ciemnieje. Z dnia na dzień przecież powinna być ciemniejsza. Martwi mnie to, chyba oszaleje do tych wyników dzisiejszych 🙁😥
Wcale nie jest powiedziane, że powinna tak z dnia na dzień ciemnieć
 
Hej dziewczyny.
Wróciłam wczoraj z pracy i o 23 przy podtarciu na papierze miałam różowo czerwony śluz, nie wiele ale jednak. Strasznie siw zmartwiłam, boli mnie brzuch jakby okres miał się zaraz zacząć ( wiem, ze na początku niby to normalne) ale czasami tez kłuje raz z lewej raz z prawej co bardzo mnie niepokoi. Dzisiaj wstałam, wyszłam z psem połaziłam trochę i póki co „czysto”. Trochę jednak spanikowałam i umowilam się do ginekologa na 11:30. Niestety nie do mojej lekarki bo jest na urlopie. Wiem, ze przy tak niskiej becie on na usg nic nie zobaczy, ale czy gdyby nie daj Bóg była np cp, to na takim etapie byłby to wstanie stwierdzić ?
Mnie też boli brzuch jak na okres , raz tak delikatnie ,wczoraj zdarzyło się dość mocno i dlatego chyba jestem taka spanikowana. Plus ten dzisiejszy test, wiem że z tym zabarwieniem testów różnie bywa tym bardziej że ten dzisiejszy nie jest z pierwszego moczu ale mimo wszystko się martwię :-( Umówiłam się lekarza na wtorek .
Na tym etapie to chyba co najwyżej może dać Ci progesteron dodatkowo.
 
Mnie też boli brzuch jak na okres , raz tak delikatnie ,wczoraj zdarzyło się dość mocno i dlatego chyba jestem taka spanikowana. Plus ten dzisiejszy test, wiem że z tym zabarwieniem testów różnie bywa tym bardziej że ten dzisiejszy nie jest z pierwszego moczu ale mimo wszystko się martwię :-( Umówiłam się lekarza na wtorek .
Na tym etapie to chyba co najwyżej może dać Ci progesteron dodatkowo.
Wczoraj progesteron był wysoki wiec nie mam pojęcia czemu, tez się bardzo boje ale chyba na tym etapie mozemy tylko czekać.
 
reklama
Wcale nie jest powiedziane, że powinna tak z dnia na dzień ciemnieć
To może niepotrzebnie robię tak codziennie te testy, chyba w pewnie sposób mnie to uspokaja, chociaż dzisiaj w drugą stronę, bardzo się zestresowałam :-(
Dzięki dziewczyny za wsparcie, czekam do wyników, nie wiem jak się skupie na pracy
 
Do góry