reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

Dasz radę ,ale jeśli @ nie przyjdzie to nocy nie prześpisz , ja tak miałam ,mimo że nie spóźnił mi się @ tylko to był dzień @
Całe szczęście, że jest to forum, na którym można się wygadać. Na razie nie mam odwagi, żeby z kimkolwiek porozmawiać o tym w realu. Umówiłam się już nawet do mojej ginekolog, ale jeśli miesiączka przyjdzie to wizytę odwołam, bo byłam już w tym roku na wizycie kontrolnej.
 
reklama
Całe szczęście, że jest to forum, na którym można się wygadać. Na razie nie mam odwagi, żeby z kimkolwiek porozmawiać o tym w realu. Umówiłam się już nawet do mojej ginekolog, ale jeśli miesiączka przyjdzie to wizytę odwołam, bo byłam już w tym roku na wizycie kontrolnej.
A na kiedy ta wizyta >?? bo jeśli to ciąża to na tak wczesnym etapie lekarz nic nie zobaczy , najlepiej iść koło 6 tyg , to fakt mi też forum pomogło , bo ja nie chciałam nikomu mówić ,gdyż 2 razy poroniłam
 
A na kiedy ta wizyta >?? bo jeśli to ciąża to na tak wczesnym etapie lekarz nic nie zobaczy , najlepiej iść koło 6 tyg , to fakt mi też forum pomogło , bo ja nie chciałam nikomu mówić ,gdyż 2 razy poroniłam
Wizyta dopiero za dwa tygodnie, więc jeśli ktoś tam jest, to będzie już 7 tydzień według OM. Umawiam się z wyprzedzeniem, bo moja lekarka przyjmuje popołudniami tylko w poniedziałki, i na te poniedziałkowe terminy szybko znajdują się chętni.
 
Wizyta dopiero za dwa tygodnie, więc jeśli ktoś tam jest, to będzie już 7 tydzień według OM. Umawiam się z wyprzedzeniem, bo moja lekarka przyjmuje popołudniami tylko w poniedziałki, i na te poniedziałkowe terminy szybko znajdują się chętni.
Aha no to super , mam nadzieje że badanie potwierdzi ciąże !
 
Kup sobie ten fioletowy w rossmannie. Nigdy się nie myli i jest wyjątkowo czuły. 4 dni przed miesiączka pokazuje ciąże jeśli jest. Mi pokazał ciążę nawet o 17:00 jak robiłam.
 

Załączniki

  • 56547462_2281907138714912_5938655327777914261_n.jpg
    56547462_2281907138714912_5938655327777914261_n.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 259
A ja go nie polecam. Mi pokazal cień, a na drugi dzień byl okres. Widziałam tu na forum ze nie tylko mi cień pokazał.
Dziewczyny chwalą sobie Pink ten czulszy[emoji6]
Kup sobie ten fioletowy w rossmannie. Nigdy się nie myli i jest wyjątkowo czuły. 4 dni przed miesiączka pokazuje ciąże jeśli jest. Mi pokazał ciążę nawet o 17:00 jak robiłam.
 
reklama
Do góry