reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga kreska?

Polecam kupić ten bardziej czuły test ciążowy np. z Pink testu, wykrywa dwa razy mniejsze stężenia hormonów. Mi dzień po spodziewanym terminie zwykły nic nie wykrył a następnego dnia ten pokazał delikatną kreseczkę, kolejnego dnia kreska była już wyraźną i teraz czekam na bliźniaki :-D powodzenia!
Czułość czułością ale każda jest inna. Tobie mógł wykryć wcześniej A drugiej mimo że beta wynosi już np 100 test nie pokaże ciąży. Zależy w jakim stężeniu jest w krwi i dopiero parę dni po pojawieniu się hormonu w krwi nerki go przefiltruja i dopiero hormon ciążowy znajduje się w moczu i też musi go być w odpowiedniej ilości tak aby test domowego użytku go wykrył. U Ciebie mogło być tak że zrobiłaś test nie wykrył A następnego dnia jak byś zrobiła ten sam to też już by mógł pokazać blada kreskę. Ale tego się już nie dowiemy.
 
reklama
A czy jest tu ktoś kto mierzy sobie temperaturę? Ja dziś mam 18 dzień wyższych temperatur, a z drugiej strony brzuch boli mnie jak na miesiączkę.
Ja mierze temp. Temp spada dopiero dzień przed @ lub czasami nawet w 2-3 dzień @ ale jeśli się utrzymuje i jesteś już po terminie @ to mierz nadal temp i powtórz test lub idź na betę
 
Jak na złość wszystkie laboratoria w okolicy działają w takich godzinach, w których ja pracuję. Nawet przed pracą nie zdążę podskoczyć. Zostają mi testy z apteki i czekanie.
 
Jak na złość wszystkie laboratoria w okolicy działają w takich godzinach, w których ja pracuję. Nawet przed pracą nie zdążę podskoczyć. Zostają mi testy z apteki i czekanie.
A nie masz w okolicy Daignostyki? u mnie jest jedna i o której bym nie zajechała zawsze badanie wykonają , a też pisze że pobierają krew od 7do 9,30 a mimo to pobiorą choćby o 22
 
Oj nie umiem się dziś na niczym skupić. Siedzę sama w domu i najchętniej zrobiłabym już te testy, które dzisiaj kupiłam. Nad ranem bolał mnie brzuch, potem przez cały dzień miałam spokój i teraz znów mam takie skurcze jakby mnie coś przewiercało na wylot. Powinnam zająć się czymś pożytecznym, ale zupełnie mi nie wychodzi.
 
reklama
Dasz radę ,ale jeśli @ nie przyjdzie to nocy nie prześpisz , ja tak miałam ,mimo że nie spóźnił mi się @ tylko to był dzień @
 
Do góry