reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża młodziutkiej mamy

gratuluje Ci bardzo....dwie coreczki ale super....ja tez bym chciala...:(:(:( a powiedz mi jak długo karmiłas swoja corke piersia i ile czasu po zakonczeniu karmienia dostalas okres....bo ja juz nie karmie poltora miesiaca i nie mam nadal okresu....to jest taka malenka nadzieja ze drugie w drodze ale boje sie zrobic test hehehe zreszta za tydzien i tak ide do gina...:)
 
reklama
oleńka - no to dosc szybko zaszlas w ciaze.. w ktorym jestes miesiacu?
Kazda ciaza to szok, w tak krotkim odstepie czasu napewno jeszcze wiekszy, ale napewno dasz sobie rade i z czasem wszystko sie ulozy, oswoisz sie z ta mysla.
Zycze duzo zdrowia, i pozytywnych mysli.
 
dzieki...
a jestem chyba w drugim:-(

Czyli nie bylas jeszcze u lekarza? Moze to jeszcze nie to, no niewiem, jakies zaburzenia po ciazy.. robilas test?


Wiesz, czasem kiedy wydaje mi sie, ze cos co nastapi w moim zyciu mnie przerasta, stosuje taka... moze niezbyt fajna metode. Mysle sobie, ze powinnam sie cieszyc tym co mi daje zycie.. mam to zycie [przypominam sobie osoby ktore je juz stracily, nie ma ich posrod nas, mialy wielkie plany na zycie...dziecko za 2 lata, teraz studia, za rok wyremontuje sobie mieszkanie etc..] jednak ich wcale nie zrealizowaly. Dlatego trzeba zyc z dnia na dzien, brac wszystko co daje nam zycie, stajac na wysokosci zadania, poniewaz to jest wlasnie nasza szansa...
Mowiac w skrocie - wolisz byc tu, i przyjac na ''klate'' to co dostajesz, czy sie tym zalamywac? A moze za dwa dni bedziesz juz tam i nie bedzie zadnego planu?
 
Asheara chyba bo nie bylam u lekarza ale mam te same objawy co z kacprem...podejrzewalam ale balam sie zrobic test a jak w koncu zrobilam to byly dwie krechy...

ale madrze piszesz....

wiem ze bede chwile sie za martwiac ale pteam bedzie ok
 
olenka19- z tego co wiem pisałaś na MM. Test chyba się nie pomylił.... Ale dla pewności idz do lekarza albo zrób sobie badanie na bete hcg. Ja jak byłam na pogotowiu jakoś w 2 miesiącu ciąży, lekarka mi powiedziała,że to w cale nie musi być ciąża... Czasem testy przekłamują tak jak pisała Asheara . Zwłaszcza ,że jesteś dopiero co po ciąży.... Nie wiem ile w tym prawdy,ale u mnie jednak to była ciąża... Wiem,że możesz czuć się załamana, ale masz prawo do tego...Jeżeli to ciąża, to pamiętaj ,że to nie tragedia....tylko kolejne szczęście ,które będziesz bardzo kochać:tak:
 
reklama
A ja już po porodzie i pierwszych dniach z dwójką dzieci :)
Powiem Wam, że jest ok :D
Myślałam, że będzie gorzej, ale TO DA SIĘ PRZEŻYĆ!

Na dodatek nie miałam baby bluesa (z pierwszym tak miałam), jestem odprężona i w ogóle :-)

Może mam małe problemy z juniorem (karmienie cycem), ale reszta jest w porządku, poród też nie był taki styraszny
 
Do góry